Fighter.pl to relatywnie nowy portal o tematyce sportów walki. Z pomysłem portalu tego typu nosiliśmy się od jakiegoś czasu, ale jak to w życiu bywa wszystko ma swój czas i miejsce. Wystartowaliśmy oficjalnie pod koniec roku 2022. Niedawno Fighter.pl obchodził więcej swoje pierwsze urodziny.

Od samego początku było nas dwóch. Obaj interesujemy się sportami walki (no bo jakżeby inaczej). Jeden z nasz jest starszy, czasami nie nadążający za nowinkami technologicznymi i trendami, drugi (trochę) młodszy, trochę bardziej na czasie. Jeden z nasz jest bardziej pro-bokserski, drugi bardziej pro-MMA i pro-freakowy (tak, tak, to ten młodszy). Uzupełniamy się, nakręcamy, i sprawiamy, ze Fighter jest fajnym miejscem i będzie jeszcze fajniejszym.

Z tego miejsca pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych lekturą naszej twórczości i czasami tez od-twórczości (bo warto dzielić się tym co mądrego/ciekawego ktoś inny napisał) oraz zapraszamy do współpracy tych którzy chcieliby się czymś ze społecznością sportów walki podzielić.