Fury vs Usyk i Joyce – werbalne konfrontacje po walce z Chisorą.

Fury
Źródło: BT Sport

Walka kończąca trylogię Fury vs Chisora już za nami. Poświeciliśmy już temu kilka naszych artykułów. Po walce charyzmatyczny Fury oczywiście musiał co nieco powiedzieć do mikrofonu. Podziękował fanom za liczne przybycie, pochwalił Chisore i podziękował mu za trylogię. Gdy jednak usłyszał od dziennikarki, że przy ringu znajduje się Usyk, zwrócił się do niego słowami:

– Gdzie jest Usyk?! Dawać go tutaj! – wykrzykiwał Fury

Usyk oczywiście podszedł do ringu i w pewnym momencie dzieliły ich jedynie liny ringu. Fury kontynuował swoje prowokacje ale nie z Usykiem akurat takie numery. Ten jedynie ironicznie się uśmiechał i słuchał.

– Udało Ci się pokonać kulturystę, jednak ja nie jestem kulturystą. Zajadę Cie w walce… Ty mały człowieczku. Jesteś za mały… zróbmy to – kontynuował Fury. Usyk coś później jednak krótko odpowiedział, ale mikrofon był za daleko aby to nagrać. Nagranie z całego zdarzenia poniżej:

Krotko po tym Fury przeniósł swoje zainteresowanie na swojego rodaka Joy Joyce’a, który także był w pobliżu. Dla niego Fury był już zdecydowanie milszy. Panowie zgodnie stwierdzili, że ich starcie byłoby dobrym pojedynkiem. Uchwycony fragment poniżej:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*