Nie żyje 18-letnia Victoria Lee, zawodniczka ONE Championship

Victoria Lee
Foto: One Championship

Angela Lee, mistrzyni federacji ONE Championship ogłosiła dziś, że zmarła jej młodsza siostra, Victoria Lee, także zawodniczka walcząca pod banderą Federacji ONE FC. Victoria Lee miała zaledwie 18 lat.

Pochodząca z Hawajów Victoria Lee najpierw uprawiała zapasy. W ONE FC zadebiutowała niedawno, bo w lutym 2021. Od tamtej pory stoczyła trzy walki i wszystkie wygrała. Ostatnia jej walka to zwycięstwo we wrześniu 2021 przez TKO nad Victorią Souzą.

„Odeszła zbyt wcześnie i nasza rodzina jest zupełnie zdruzgotana od tamtej pory. Tęsknimy za nią. Bardziej niż za czymkolwiek innym w świecie. Nasza rodzina już nigdy nie będzie taka sama. Życie już nigdy nie będzie takie samo” – napisała siostra Victorii, Angela we wpisie na Instagramie. Przyczyny śmierci nie są póki co znane.

Oprócz siostry Angeli, Victoria ma także brata Christiana Lee, także walczącego w ONE FC. Chrsitian Lee w październiku wywalczył kolejny tytuł, tym razem w kategorii półśredniej, zostając mistrzem dwóch dywizji. Wcześniej zdobywał także tytuł w kategorii lekkiej. Angela, siostra Victorii przewidywała, ze Victoria przebije jej osiągnięcia w MMA. Poniżej przypominamy ostatnia walkę Victorii oraz prezentujemy kilka zdjęć.

Źródło: ONE Championship

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*