UFC 284: Makhachev vs Volkanovski – zapowiedź walki (WIDEO)

UFC 284
Źródło: UFC

Gala UFC 284 zbliża sie wielkimi krokami. Już 12 lutego do ringu, w walce wieczoru, wyjdą Islam Makhachev (23-1-0) oraz Alexander Volaknovski (25-1-0). Stawką ich pojedynku będzie pas w kategorii lekkiej.

Islam Makhachev jest obecnym mistrzem w kategorii lekkiej i to o jego pas będzie się toczyć walka. Alexander Volkanovski jest mistrzem kategorii piórkowej i to on podejmuje większe ryzyko, idzie w górę do kategorii lekkiej zaatakować mistrza i spróbować odebrać mu pas.

Jeżeli chodzi o warunki fizyczne to wagowo i wzrostowo będzie przeważać Dagestańczyk ale to Volkanovski ma większy zasięg ramion, pomimo bycia o 10 cm niższym. Volkanowski notuje znakomitą serie 22 zwycięstw z rzędu. Jedyna jego przegrana w karierze MMA, to ta z początków kariery, kiedy to poległ w starciu z Coreyem Nelsonem.

Islam Makhachev także przegrał jeden jedyny raz w karierze. Porażki doznał w swojej 13 walce z Adriano Martinsem. Od tamtej pory zwycięża.

UFC 284 odbędzie się w RAC Arenie w Perth w Australi a więc to Alexander Volkanovski będzie u siebie i będzie walczyć przed przychylną sobie publicznością.

Poniżej zobaczcie ciekawy materiał promocyjny przygotowany przez UFC.

Źródło: UFC

3 Trackbacks / Pingbacks

  1. UFC 284: Makhachev vs Volkanovski: karta walki + podstawowe informacje - Fighter.pl
  2. UFC 284: Makhachev vs Volkanovski – face-to-face między głównymi bohaterami gali (WIDEO) - Fighter.pl
  3. UFC 284: Makhachev vs Volkanovski, kursy bukmacherskie na walki (Strefa Gracza) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*