Beterbiev pokonuje Yarde prze TKO w rundzie 8: podsumowanie walki.

Artur Beterbiev
Foto: Top Rank

Artur Beterbiev oraz Anthony Yarde zmierzyli się o należące do Beterbieva pasy IBF, WBC oraz WBO kategorii półciężkiej. Walka odbyła się w Wembley Arenie w Londynie. Zwyciężył Beterbiev przez TKO w rundzie ósmej. Poniżej opis walki runda po rundzie.

Runda 1: Dobra postawa Yarde. Więcej ciosów zadawał Beterbiev ale wiele z nich nie dochodziło celu. Yarde dokładniejszy. Runda chyba delikatnie jednak dla Yarde.

Runda 2: Beterbiev nadal naciera ale już trochę pewniej i dokładniej. Yarde nie pozostaje dłużny i odpowiada ale ta runda na korzyść Beterbieva.

Rudna 3: Kolejna dobra runda Beterbieva. Dobrze pracuje jabem i naciera. Yarde trochę jakby się gubił pod naporem i presja. Runda na korzysz Beterbieva.

Runda 4: Beterbiev naciera. Wiele dobrych ciosów dociera do celu i rani Yarde. Ten nie pozostaje dłużny i także odpowiada dobrym ciosami, jednak to Beterbiev doprowadził ich do celu więcej i zrobiły one większe wrażenie na przeciwniku.

Runda 5: Wyrównana runda. Dobry początek Yarde i przewaga w czasie rundy. Beterbiev wyrównuje sama końcówką kiedy to przypuszcza szarże na przeciwnika.

Runda 6: Beterbiev doznaje rozcięcia nad lewym okiem. Widać, ze jest tym trochę rozproszony i utrudnia mu to walkę. Yarde to czuje i jeszcze pewniej atakuje doprowadzając do celu wiele dobrych ciosów. Ta runda dla Yarde. Walka się wyrównuje.

Runda 7: Dobry początek dla Yarde, ale Beterbiev jest niezmordowany i naciera. Zraniony Beterbiev to jeszcze groźniejszy Beterbiev. Po dwóch minutach przewagi Yarde sytuacja się kompletnie odwraca. Beterbiev zamyka Yarde w narożniku i tam atakuje czym może przechylając szale w tej rundzie na swoja korzyść.

Runda 8: Beterbiev doprowadza dobre ciosy z prawej reki które rzucają Yarde na mate. Ten jest zamroczony ale udaje mi się powstać, jednak nie jest sobą. Zaraz potem narożnik rzuca ręcznik przeczuwając najgorsze. Beterbiev wygrywa przez TKO.

1 Trackback / Pingback

  1. Beterbiev vs Yarde: wyniki wszystkich walk - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*