High League 6: Roger Salla vs Mateusz „Haribo” Gąsiewski

High League 6
Foto: High League

Ogłoszono kolejne starcie na nadchodzącą galę High League 6. A w klatce zmierzą się ze sobą Roger Salla oraz Mateusz „Haribo” Gąsiewski. Dla Rogera będzie to debiut w freak fightach podczas gdy Haribo ma już za sobą jeden pojedynek. Gala High League 6 już 18 marca w katowickim Spodku.

Roger Lucas Salla urodzony 8 czerwca 1993 roku sportowiec, celebryta i ostatnio także biznesmen. Dużą cześć swojego życia spędził w Niemczech gdzie grał w piłkę nożną w juniorskich klubach. Grał także w młodzieżowych składach w Polsce w takich klubach jak Legia Warszawa czy Polonia Warszawa. Zrezygnował jednak z kariery piłkarskiej i zaczął studiować finanse oraz zarządzanie. Jego pasją są tez obecnie sporty walki. Prywatnie jest mężem aktorki, Karoliny Pisarek. Zawodowo jest wiceprezesem w firmie swojego ojca Marka Sali, Global Primex Limited, jednym z liderów branży e-commerce.

Mateusz „Haribo” Gąsiewski to urodzony w roku 1996 aktor filmowy i serialowy. Wystąpił także w kilku reklamach telewizyjnych. Na dużym ekranie zadebiutował w roku 2009 rolą Dawida w filmie komediowym Ciacho w reżyserii Patryka Vegi. Zagrał także w takich serialach jak Pensjonat pod Różą, Magda M., Prawo Miasta, Rodzina zastępcza, Doręczyciel, Plebania, Przystań, Usta usta, Wszystko przed nami, Ojciec Mateusz czy Komisarz Alex. Od 2012 gra Dominika Kamińskiego w serialu Na Wspólnej. Haribo stoczył już jednak walkę freak fightową na gali Fame 10. Przegrał wtedy z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*