ONE Fight Night 7: Fabrico Andrade pokonuje Johna Linekera. Narożnik stopuje walkę po rundzie 4 na skutek kontuzji oka! (WIDEO)

ONE Fight Night
Foto: ONE FC

Gala ONE Fight Night 7 transmitowana na platformie Amazon Prime Video odbyła się 25 lutego w Lumpinee Boxing Stadium w Bangkoku w Tajlandii. W walce wieczoru w starciu poniekąd rewanżowym zmierzyli się Brazylijczycy Fabricio Andrade i John Lineker. Zwyciężył Andrade i został nowym mistrzem ONE w kategorii koguciej. Pojedynek pomiędzy Andrade (9-2 MMA, 6-0 ONE) a Linekerem (35-10 MMA, 4-1 ONE) to starcie rewanżowe za ich pechowa walkę z gali ONE Fight Night 3. Gala była pechowa bo najpierw Lineker przegrał tytuł już na samym ważeniu. Jakby tego było mało to walka i tak zakończyła się „no contest” ponieważ Andrade wyprowadził niezamierzony cios poniżej pasa.

W drugiej walce na samym wejściu mieliśmy kilka zmian. Zamiast klatki zawodnicy walczyli w ringu. A i tym razem udało się doprowadzić walkę do rozstrzygnięcia. Już na samym wejściu w pierwszej rundzie zawodnicy przeszli do rzeczy i zaczęli wymieniać mocne ciosy. Andrade nastawił się na ciosy kolanem a Lineker wyprowadzał swoje ciosy sierpowe. Kilka razy spróbował też obaleń. Na koniec pierwszej rundy Andrade poczęstował Linekera kilkoma czystymi ciosami, które nim zachwiały. Ring kończący rundę jednak uratował Linekera i dal mu czas na odpoczynek i dojście do siebie.

W rundzie drugiej autorem pierwszej konkretnej akcji był Lineker. Cios jaki doprowadził do celu posłał Andrade na mate ringu. Ten jednak szybko się pozbierał. Do końca rundy trwała wymiana ognia w stójce.

W rundzie trzeciej nadal wymiana w stójce. Dobre ciosy proste i kopnięcia ze strony Andrade. Lineker wyprowadzał swoje ciosy sierpowe oraz ciosy na tulów.

Na początku rundy czwartej obszerny over hand Linekera wytracił Andrade z balansu ale szybko doszedł do siebie i znów zaczął pracować ciosami prostymi. Wymiana ciosów trwała w najlepsze. Jeden z ciosów w pewnym momencie rozciął okolice prawego oka Linekera. Końcówka tej rundy dla Andrade.

Źrodło: ONE FC

W przerwie pomiędzy rundami trener Linekera zdecydował się na przerwanie walki w obawie przed pogłębieniem się kontuzji oka. Tym samym Andrade został nowym mistrzem ONE kategorii koguciej.

Galeria zdjęć:

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. ONE Fight Night 7: wyniki wszystkich walk + pełny zapis gali (WIDEO) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*