Różański vs Babić o pas WBC bridger 22 kwietnia w Rzeszowie.

Różański
Foto: Knockout Boxing Promotions

To, że grupa Andrzeja Wasilewskiego, Knockout Boxing Promotions wygrała przetarg na organizacje walki o pas WBC bridger: Różański vs Babić, było już wiadomo od końca stycznia. Pisaliśmy o tym także TUTAJ. Od niedawna znana jest tez już dokładna data pojedynku i trochę dodatkowych informacji. Podsumowujemy zatem i odświeżamy temat.

Tego, że walka odbędzie się w Rzeszowie można było się domyślać, wszak to rodzinne miasto Łukasza Różańskiego gdzie ma on wielu fanów. Teraz wiemy już na pewno, że gala odbędzie sie w Rzeszowie. A konkretnie odbędzie się ona w G2A Arenie w Jasionce. Oficjalną datę i miejsce potwierdził promotor, Andrzej Wasilewski.

G2A Arena już wcześniej gościła Łukasza Różańskiego, przykładowo wtedy gdy pokonywał on Michaela Sprotta. Pojemność tego obiektu, to około 4000 miejsc, i choć bilety do najtańszych nie należą (500 – 4000 PLN), to można śmiało liczyć, ze hala zostanie wyprzedana do ostatniego miejsca. Bilety są już w sprzedaży od 27 lutego.

Więcej informacji wkrótce.

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*