Ciężki Jon Jones vs półciężki Jon Jones

Jon Jones
Foto Getty Images

Już w sobotę to klatki wróci żywa legenda MMA, Jon Jones. Wróci w kategorii ciężkiej a nie w kategorii w której stoczył większość swoich walk w MMA / UFC, czyli w kategorii półciężkiej. Chęć rywalizacji w kategorii ciężkiej oznaczała umiejętne nabranie masy tak aby zyskać na sile ale jednoczesnej nie zatracić swojej atletyczności. Czy mu się to udało, dowiemy się już niebawem gdy zawodnicy spotkają eis w klatce. Poniżej możecie jednak zobaczyć różnice w wyglądzie Jonesa dziś a 3 lata temu kiedy występował jeszcze swojej wcześniejszej wadze.

„Szczerze, czuję się jak silniejsza wersja mnie samego,” powiedział Jones dziennikarzom.

„Nie jestem super szczupły. Nie mam wyciętego sześciopaku tak jak kiedyś. Trochę czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do tego. Wiecie o co mi chodzi? Kiedyś oceniałem swój poziom sprawności po tym jak wyglądałem w lustrze.”

„Jestem teraz ciężkim. Tu nie chodzi o wygląd. Chodzi o to do czego jesteś zdolny i jak sobie radzisz. A ja uważam, ze mogę teraz dużo i jestem naprawdę mocny. Czuje się naprawdę dobrze. Lubie to. Mogę jeść tyle ile chce i czuje się dobrze. Życie jest fajne.”

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*