Nowy nabytek federacji Bellator – Jordan Oliver.

źródło: Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports

Federacja Bellator za pośrednictwem swojego Twittera ogłosiła iż zakontraktowała nowego bardzo obiecującego zawodnika.

Jordan Oliver bo o nim mowa, to były członek amerykańskiej drużyny olimpijskiej w zapasach.

Lista osiągnieć 32 latka w zapasach jest imponująca zdobył on między innymi tytuły NCAA D1 (2x) i All American z wyróżnieniem (4x).

Następnie po udanym etapie w szkole średniej i collegu, w zapasach w stylu dowolnym uzyskał dwukrotnie tytuł wicemistrza kraju.

Teraz zapaśnik sprobuje swoich sił w MMA, mimo jego nie najmłodszego wieku jak na debiutanta, są w nim pokładane wielkie nadzieje.

Zagraniczne media porównują jego debiut do Daniela Cormiera, który również zadebiutował w mma jako były zapaśnik w granicach 30 roku życia, tylko w znacznie cięższej kategorii wagowej.

Data oficjalnego debiutu Jordana nie jest jeszcze znana, jednak wiadomo iż będzie walczył w kategorii piórkowej i pewnie do jego debiutu dojdzie w 2023 roku.

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Nowy zawodnik w Bellator – Olimpijczyk Kadi Magomedov. - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*