UFC 285 Embedded Vlog: zobaczcie odcinek 1 tradycyjnej serii UFC.

UFC 285
Foto: UFC

Gala UFC 285 już w ten weekend. A co za tym idzie otrzymaliśmy tez cykl Embedded, który przybliża nam głównych zawodników danego wydarzenia. W tym przypadku seria skupia się oczywiście na powracającym Jonie Jonesie oraz jego przeciwniku Cirylu Gane.

Seria zaczyna sie od wizyty i wywiady z trenerem Gane’a, który wierzy w postępy swojego zawodnika. Sam Gane uważa Jones’a za najlepszego zawodnika MMA wszechczasów i przyznaje ze sam się na nim wzorował i chciał być tego typu zawodnikiem – jednym z najlepszych. Dla niego obecna walka, ta z Jonesem, to także zestawienie 50/50. Nie stawia siebie w roli faworyta ani vice versa.

Jonesa sfilmowano podczas wypoczynku/treningu ba basenie. Ten żartuje z trenerami, robi kilka długości basenu. Wykonują z trenerem specjalne ćwiczenia oddechowe pod wodą. Te ponoć na początku obozu sprawiały Jones’owi trudności ale za czasem już było lepiej. Panuje luźna atmosfera. Panowie żartują.

Wracając do Gane’a. Trochę ćwiczeń z balansowania, trochę rozciągania. Ogólnie na luzie. Gane znany jest z tego, ze lubi luźną atmosfere, bez stresu. Sam nie raz wspominał ze nie lubi się przemęczać i jedynie widmo walki i konkretny plan przed walka są w stanie go zmobilizować do ciężkiego treningu.

Ekipa filmowa wraca do Jones’a, do jego domu w Albuquerque. Jones pokazuje swój pokój gdzie trzyma wszystkie plakaty/postery z wcześniejszych wydarzeń. Pokazuje gdzie zawiśnie kolejny. Wspomina czas walk z Mauricio Rua, który to szczególnie zaszedł mu za skore machając pasem przed jego twarzą przed walka. Ten pas oczywiście później po walce należał już do Jonesa. Wspomina tez walki z Lyoto Machidą oraz Chaelem Sonnenem. Jako ulubionego zawodnika wymienia Andersona Silvę.

Źródło: UFC

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*