Murat Gassiev vs Mike Balogun: Podstawowe informacje + transmisja + kursy bukmacherskie

Murat Gassiev

Przypomni o sobie, trochę przez długi czas zapomniany, były zunifikowany mistrz świata wagi Cruiser Murat Gassiev (29-1, 22 KO). Powróci on dziś na ring (3 marca) w Erywaniu w Armenii. Gassiev zmierzy się z amerykańskim zawodnikiem wagi ciężkiej Mikiem Balogunem (20-0, 16 KO) w głównej walce na gali, która odbędzie się na Demirchyan Arena.

Gassiev największe sukcesy odnosił w kategorii Cruiser. W 2020 roku zdecydował się jednak na przejście do królewskiej kategorii wagowej po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami i sporami promocyjnymi.

Cały ten okres od roku 2020, kiedy to Gassiev już powrócił na ring i tak nie można zaliczyć to zbyt aktywnych. Zamiast nadrobić stracony wcześniej czas to Gassiev walczył statystycznie jedną walkę na rok.

Mike Balogun, mogący póki co poszczycić się nieskalanym porażką rekordem, to solidny zawodnik wagi ciężkiej z mocnym ciosem. W grudniu 2021 roku nieoczekiwanie znokautował niepokonanego wtedy Treya Lippe Morrisona – syna legendarnego Tommy’ego Morrisona. Nokaut miał miejsce już w pierwszej rundzie pojedynku. W roku 2022 odniósł jeszcze dwa zwycięstwa przez nokaut, oba zakończone w drugiej rundzie.

Poniżej wideo z ceremonii ważenia. Murat Gassiev zanotował na wadze 238 funtów a jego rywal 235 funtów.

Kursy bukmacherskie:

Jeżeli chcecie obstawić wyniki tej walki to możecie to zrobić u legalnego bukmachera Betfan. W tym celu kliknijcie TUTAJ. Podstawowe kursy poniżej ale także w naszej Strefie Gracza.

1.07 >> Murat Gassiev vs Mike Balogun << 6.50 (aby obstawic kliknij TUTAJ)

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*