Murat Gassiev nokautuje Mike’a Baloguna w drugiej rundzie

Murat Gassiev

Były zunifikowany mistrz wagi cruiser, a obecnie już od 3 lat pełnoprawny zawodnik wagi ciężkiej, Murat Gassiev, powrócił wczoraj na ring w Erewaniu w Armenii w pojedynku z Mikem Balogunem. Walka zakończyła się nokautem na Balogunie już w drugiej rundzie pojedynku.

Gassiev (30-1, 23 KO) pokazał, że w wadze ciężkiej nadal będzie bić mocno. W pierwszej rundzie ale także na początku starcia drugiego niewiele się działo. I wtedy Gassiev złapał Baloguna dobrym ciosem z prawej reki i posłał go na mate ringu. 39-letni Balogun był zbyt zraniony aby dojść do siebie w czasie liczenia przez sędziego i walka została zastopowana.

Wczorajsze zwycięstwo Gassieva to dopiero jego czwarta walka i wygrana od czasu przegranej walki z Usykiem w roku 2018. Bardzo możliwe ze kiedyś dojdzie do rewanżu miedzy Usykiem i Gassievem w wadze ciężkiej, ale na ten moment obaj zawodnicy są w zupełnie innych miejscach. Usyka czekają teraz największe walki – być może w końcu uda się zakontraktować pojedynek z Tysonem Furym.

W tym samym czasie Gassiev walczy z zawodnikami z odległych miejsc rankingowych i przede wszystkim walczy za rzadko. Jeżeli Gassiev chce jeszcze otrzymać możliwość walki o pas to musi zacząć toczyć 2-3 pojedynki rocznie i stopniowo zwiększać poziom opozycji. Jeżeli utrzyma się to na obecnym poziomie 1 walki na rok, szansa walki o tytuł może nigdy nie nadejść. Organizacje bokserskie zazwyczaj ignorują bardzo rzadko walczących zawodników i nie umieszczają ich w swoich rankingach. A bez uzyskania odpowiedniej pozycji w rankingu (przynajmniej piętnastej) szansy mistrzowskiej nie można otrzymać.

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*