Tyson Fury stawia kolejne warunki Usykowi. Nie chce klauzuli rewanżu w kontrakcie (WIDEO)

Tyson Fury
Foto: Erik Verduzco / AP

Jeszcze wczoraj pisaliśmy, ze walka Usyk-Fury o niekwestionowane mistrzostwo świata jest pewna i planowana na 29 kwietnia (TUTAJ). Potwierdzali to także promotorzy z obu stron. A dziś Tyson Fury, nie był by sobą, gdyby nie coś nie pokombinował. Sprawa dotyczy klauzuli rewanżowej, której zazyczył sobie obóz Usyka. A Tysonowi widać ten aspekt nie pasuje. Zerknijcie na wideo poniżej:

„Cześć, tutaj Tyson Fury. Krotka wiadomość. Rozmawiałem dziś z prawnikami. I ludzie Usyka mówią o klauzuli rewanżowej i takich tam głupotach… A co Wy na to, ze nie będzie żadnej klauzuli rewanżu, dla żadnego z nas… Oni już się martwią co będzie w przyszłości. Ile więcej dolarów mogą zarobić jak już zostaną pokonani. Martwcie się walką. 29 kwietnia. Bez klauzuli rewanżu. Zwycięzca odchodzi w chwale. Przegrany idzie do domu ze swoim kut… w dłoni. Co Wy na to?! Zgódź się na to, Ty pierd…. dziw…”

Cały Tyson Fury 🙂

**************

Zakłady bukmacherskie >>> Walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta? Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*