Oktagon 43: Robert Bryczek vs Lee Chadwick

Oktagon 43
Foto: Oktagon MMA

Jeszcze dziś pisaliśmy, ze na gali Oktagon 41 wystąpi Adam Pałasz (TUTAJ) a jak się okazuje to nie jedyny Polak zakontraktowany by walczyć dla Oktagon MMA. Na gali Oktagon 43 w O2 Arenie w Pradze wystąpi Robert Bryczek (15-5) były mistrz FEN MMA. Zmierzy się on w oktagonie z byłym weteranem Bellatora, Lee Chadwickiem (28-17-1).

Robert Bryczek, to 32-letni zawodnik z Veto Team Bielsko-Biała. W swojej zawodowej karierze toczył pojedynki dla FEN, PLMMA, MMA Attack czy wreszcie właśnie dla Oktagon MMA. W grudniu 2022 ponownie podpisał kontrakt z Oktagon MMA i wystąpił na gali Oktagon 37 na której pokonał Abdela Rahmane Driai’a. Bryczek notuje obecnie serie trzech zwycięstw z rzędu i na pewno spróbuje ja przedłużyć do czterech.

Lee „The Butcher” Chadwick, to 38-letni zawodnik pochodzący z Anglii. Na zawodowych ringach walczy od roku 2006. To prawdziwy weteran MMA. Rzeźnik walczył w swojej karierze dla PFL, ACB czy właśnie wspomnianego Bellatora. Zbliżająca się walka będzie dla niego debiutem w organizacji Oktagon MMA.

Foto: Oktagon MMA

1 Trackback / Pingback

  1. Oktagon 43: Kincl vs Vemola 2 + dwie walki turniejowe Game Changer / karta walk + transmisja / Gala z udziałem Polaków - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*