Krwawy Sport 6: Return To The Game – 25 marca 2023 – Włocławek / Prezentacja zawodników

Krwawy Sport
źródło: krwawy sport

Już 25 marca odbędzie sie szósta, edycja gali Krwawy Sport tym razem o nazwie Return to the Game. Gala Krwawy Sport 6 odbędzie się we Włocławku na Hali Mistrzów Sportu.

Na gali jest zaplanowane wiele emocjonujących pojedynków w różnych formułach: bare knuckle, K-1, Kickboxingu, Muay Thai i MMA. Poniżej kompletna karta walk. Kartę walk oraz inne przydatne informacje dot. tego wydarzenia prezentowaliśmy już wczesnej TUTAJ. Tym razem prezentujemy sylwetki zawodników, którzy będą walczyć tego wieczoru:

Zawodnik takich gali jak Roxy Boxing Night, Znany z mocnych uderzeń, ostrej walki i świetnego poczucia humoru.

Wiktor Adamski POLISH NINJA 🥷
To zdecydowanie wyjątkowy zawodnik, jedyny NINJA który wystąpi na naszej Krwawej Gali. Na pierwszy rzut oka dostrzegamy jego szybkość i zwinność ale nie dajmy się zwieść naszym wyobrażeniom o ninja, ten walczyć będzie na gołe pięści a znając siłę jego uderzeń gwarantujemy, że będzie się działo.

KRYSTIAN ROSA zawalczy na naszej krwawej gali RETURN TO THE GAME. 🔥 Znacie tego zawodnika, ma za sobą kilka spektakularnych walk, wyróżnia go siła i taktyka. 💪😎 Dlatego wiemy, że walka tego Kutnowskiego Gladiatora będzie świetnym wydarzeniem. Nie możesz jej przegapić. 👊🏻

Zawodnik: Wotore, Krwawy Sport, MMA-VIP, The War

Piotr Ćwik BUBU 🥷to zawodnik wielkiej wagi, mający na swoim koncie już sporo walk boksu i MMA. Tym razem stanie na ringu na naszej gali. Będziemy mogli podziwiać jego siłę i wolę walki. Nie przegap jego walki.👊🏻

✖️ boxing, mma, bare knuckle
✖️ gromda
✖️ bad to the bone
✖️ BFBA

Dariusz Rzepiński KOJOT 🥷Zawodnik rozpoznawalny dzięki swoim osiągnięciom, duchem prawdziwy VIKING walczy do końca, satysfakcjonuje go tylko zwycięstwo. Ponad to serce ma do pozazdroszczenia z wielkim oddaniem trenuje młodych zawodników jako Główny Trener ASURA BOXING CLUB. Nie przegapcie jego walki!

✖️Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w boksie
Gale: Gromda, PLMMA, GSW, Multimedalista międzynarodowych turniejów bokserskich

Tomasz Łomnicki FIT DZIK 🥷Tego Pana nie trzeba przedstawiać raczej, choć znany bardziej jako FIT DZIK Trener, Motywator i znany dietetyk, który sam zszedł z wagi ponad dwustu kilo dziś pomaga innym w fit życiu, również trenuje karate i to nie byle jak‼️Ma czarny pas karate 1 Dan. Uczestnik gal: Freak Fight Federation, Octagon, Martial Arts, Knockout boxing night, MMA VIP (zdobywca pasa najlepszego trenera personalnego w MMA), MMA Kickboxing

Jakub Szmajda SZMAJDA 🥇 Trenuje sporty walki od 15 lat z ogólnopolskimi osiągnięciami w boksie np mistrzostwa polski 2x brąz wagi ciężkiej, zdobywca pasa federacji Krwawy Sport. Kilkukrotnie stanął na podium mistrzostw polski MMA raz ze złotym medalem TIME OF MASTERS. 🏆 Od 3 lat uprawia K1 i bije się na gołe pieści. Zwycięzca dwóch poprzednich gal krwawego sportu. Zwycięzca turnieju THE WAR. Na walkę tego zawodnika czekają Wszyscy.
Style: kickboxing, boxing
Gale: Krwawy Sport 4, 5, Envio Fight Night ’16, The War

Michał Kornacki KORNIK 💪🏻
Zawodnik, który zaczynał od zapasów a chwile później zaczął odnosić sukcesy w sportach walki.
Osiągniecia: ćwierćfinał THE WAR, zapaśnik, instruktor MMA
Gale: MMA (Bare Knuckle), WOTORE, THE WAR

Jan Kuczmaja 🥇 Na nadchodzącej gali Krwawy Sport wystąpi również Jan Kuczmaj. Zwinny i silny zawodnik pochodzący z Włocławka. Trzykrotny złoty medalista Polski w kickboxingu oraz dwukrotny brązowy medalista na skalę światową.
✖️ Poland kickboxing team🇵🇱
✖️ MMA, kickboxing
✖️ Poland/Włocławek🇵🇱
✖️ 3x Polish champion🥇
✖️ 2x bronze medalist world champion🥉
✖️ AMSW/Husaria Włocławek

Jakub MALINA Malinowski 🔥 Podopieczny Marcina Różala. Po treningach z takim trenerem powinien dać dobra walkę na gali.

Przemysław THE POLISH WOLF Górny 🔥
Na naszą wilczą galę Krwawego Sportu wlatuje WILK, ten zawodnik na pewno stoczy ostry pojedynek, jest u szczytu kondycji.

✖️ Solo Combat Federation 3
✖️ Babilon MMA 30
✖️ Fight Empire MMA 1
✖️ Armia Fight Night 10
✖️ Gladiator Arena 12
✖️ PLMMA 63: AFC 8

Szymon Szulc 🔥Zawodnik z Włocławka, obecnie mieszkający w Łodzi biorąc. Zdecydowanie wyróżnia go siła i taktyka. Jego walka będzie świetną rozrywką. Nie przegap i już dziś obserwuj nas po więcej.

🏆 Medalista mistrzostw Polski MMA i w kickboxingu, wielokrotny medalista pucharów polski w kickboxingu w różnych formułach

Tomasz Winnik 🔥Wychowanek opolskiego klubu bokserskiego, zdeterminowany i gotowy na mocne wyzwania. Zapytany o doświadczenie podkreśla, że walczył od zawsze uczestnicząc między innymi w walkach ulicznych.

✖️ debiut w turnieju THE WAR, zakończony drugim miejscem;

Robert Maruszak 🔥Trenujący pod okiem Marcina Wasyla Wasilewskiego, zdobywca 🏆 Pucharu Świata K1 w Szeged i 🏆 Pucharu Polski Muay-Thai Continental. 👊🏻 Pochodzący z Gdańska zawodnik podczas walki zostawia całe swoje serce w kctagonie. Walczy spektakularnie rozgrzewając do czerwoności publiczność. Walczył między innymi na:
✖️ FEN
✖️ BABILON
✖️ KOK
✖️ WOTORE

Karol Kopryjaniuk 🔥 Poznajcie zawodnika klubu KS Red Lion MuayThai Międzyrzec Podlaski. Wyróżnia go szybkość i zwinność. Mimo młodego wieku zdobył już tytuł Mistrza Polski Kickboxing Oriental 🏆, Złoty Medal Pucharu Polski MuayThai IFMA 🥇 oraz Srebrny Medal Pucharu Polski MuayThai IFMA 🥈

Walczył między innymi na:
✖️ IFMA
✖️ Kickboxing Oriental

Krzysztof Mika będzie reprezentował Jenel Fight Club oraz Shark Top Team Bytom, związany jest również z Grizzly Matrial Arts Ruda Śląska. 🔥👊🏻 Zdobył podium 🥉 3. miejsce MP MMA Polska oraz 🥈 2 miejsce w Mistrzostwach Śląska ALMMA.

Walczył między innymi na:
✖️ MP MMA Polska
✖️ Mistrzostwa Śląska ALMMA

Maciej Ludwiczak 🔥to kolejny zawodnik Gali Krwawy Sport, który w 2012 r. został powołany do kadry Polski Juniorów w kickboxingu. Osiągnął amatorski rekord 14-5-1. Dlatego jego walka będzie z pewnością ciekawa pod kątem techniki oraz tempo rozgrywki.

Walczył między innymi na:
✖️ MP Muay Thai – brązowy medal 🥉
✖️ MP Juniorów K1 – tytuł Wicemistrza 🏆

Maciej Stulin 🔥Mocny zawodnik tej gali z bogatym doświadczeniem. Założył klub bokserski Posejdon. Prowadził treningi boksu i crossfitu. Trenował MMA w Salzburgu w Austrii, stoczył kilka amatorskich walk. Obecnie certyfikowany trener crossfitu. Zawodnik niezrzeszony.

Walczył między innymi na:
✖️ WOTORE
✖️ Krwawy Sport

Paweł ESIOR Wróblewski 🔥Ciekawy i wyczekiwany zawodnik, trenuje od 7 r.ż. 👊🏻 Zaczynał od taekwondo IFT kadra Województwa Pomorskiego. Do dziś najlepszy w swojej wadze wice mistrz olimpijski młodzieży. 🔥🐺 Później skupił się na kickboxingu.

Walczył między innymi na:
✖️ MP BJJ
✖️ Reprezentant Polski we Włoszech w FFL Fight Football Light (pokonując Włochów)

Daniel Forsberg 🔥 to fiński kickboxer Muay Thai. Jest aktualnym mistrzem wagi średniej KOK. W lipcu i sierpniu 2021 r. Combat Press plasuje go na 10. miejscu wagi średniej na świecie. Wystąpi na naszej gali na walce wieczoru.

Walczył między innymi na:
✖️ MOISAKULA FIGHT
✖️ King World GP Riga/Helsinki

(informacje prasowe Krwawy Sport: Return to the Game)
Więcej informacji na stronie organizatora krwawy-sport.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*