Kapeo Rocky Boxing Night 16 w Żukowie już 2 czerwca 2023: podstawowe informacje + karta walk

Rocky Boxing Night 16
Foto: Rocky Boxing

Kolejna gala przygotowana przez grupę Rocky Boxing odbędzie się w Żukowie 2 czerwca. W trakcie Kapeo Rocky Boxing Night 16, bo tak brzmi pełna nazwa tego konkretnego wydarzenia, kibice otrzymają 9 pojedynków bokserskich. Walką wieczoru będzie pojedynek w kategorii lekkiej pomiędzy Mateuszem Polskim (3-0-0) a Denisem Mądrym (8-7-0).

Mateusz Polski, to zawodnik grupy Rocky Boxing a zadebiutował na ringach zawodowych na gali w Stężycy w roku 2022. Teraz na drodze Mateusza stanie dużo bardziej doświadczony na zawodowych ringach Denis Mądry. Walka ma w stawce tytul zawodowego Mistrza Polski wagi lekkiej

W co-main evencie zawalczy Kacper Meyna (10-1-0) jednak jego przeciwnik zostanie dopiero ogłoszony. Kacper Meyna to zawodnik wagi ciężkiej. W swojej ostatniej walce znokautował Jakuba Sosińskiego juz w pierwszej rundzie.

W pozostałych pojedynkach tego wieczoru zobaczmy takich znanych polskich zawodników jak: Angelika „Kryształ” Krysztoforska, Artur „Bizon” Bizewski oraz Kajetan Kalinowski. W ringu pojawi się również Gabriela Minga z Babilon Promotions, grupy która ściśle współpracuje z Rocky Boxing.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia już wkrótce.

1 Trackback / Pingback

  1. Kapeo Rocky Boxing Night 16 w Żukowie / 2 czerwca 2023 / aktualna karta walk + wideo promocyjne - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*