Łukasz Różański w pierwszej rundzie nokautuje Alena Babicia i zostaje mistrzem świata! (WIDEO)

Łukasz Różański
Foto: Knockout Promotions

W walce wieczoru gali KBN 27 zmierzyli się Łukasz Różański oraz Alen Babić. I walka wyglądała tak jak miała wyglądać. Było intensywnie i było też krótko. Ale co najważniejsze poszło wszystko po naszej, polskiej, myśli. A Łukasz Różański został właśnie mistrzem świata wagi bridger zdobywając pas WBC.

Wszystko zakończyło się w pierwszej rundzie. Łukasz Różański przeszedł od razu do ataku a Alen Babić nie chciał być dłużny i rozpętała się bójka. A w tej szybszy i celniejszy był Różański. Szybko też wylądował Babić na deskach po ciosach Różańskiego. Powstał, nie wydawał się bardzo zraniony i walka została wznowiona, a Łukasz przypuścił atak i zasypał Chorwata ciosami. Sędzia ringowy zdecydował się przerwać pojedynek. Łukasz Różański wygrywa przez TKO w rundzie 1! Mamy mistrza świata! Wielkie gratulacje dla Łukasza, jego trenera Basiaka i całego teamu!

To była bardzo dobra noc dla polskiego boksu. Oprócz Łukasza Różanskiego swoje walki mistrzowskie wygrali Michał Cieślak i Laura Grzyb, którzy zostali mistrzami Europy. Hat trick dla Polski.

Poniżej cała walka. Zapraszamy do oglądania!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*