Gervonta Davis znokautował Ryana Garcię w 7 rundzie (WIDEO)

Davis
Foto: Showtime Boxing

Za nami gala z Las Vegas w czasie której w limicie 136 funtów zmierzyli się Gervonta Davis oraz Ryan Garcia. W walce o wysokie miejsce w rankingu P4P górą okazał się Gervonta „Tank” Davis, który znokautował swojego rywala w rundzie 7. pojedynku.

Runda 1. Lepiej w walkę wszedł Garcia, który agresywnie atakował. Ale Davis znany jest z wolnych początków i powolnego rozkręcania się.

Runda 2. W drugiej rundzie Garcia zranił Davisa kilka razy. Davis na tym etapie nie miał odpowiedzi na ataki Garcii i klinczował. Ten nadal atakował i kąsał ciosami. Później nadszedł niespodziewany zwrot i Davis posłał Garcię na deski pięknym ciosem. Ten jednak szybko powstał.

Runda 3. Ponowne badani się zawodników. Później Davis atakował wyraźniej a Garcia już bardziej zachowawczo po nokdaunie z poprzedniej rundy.

Runda 4. W tej rundzie Garcia nadal pozostawał ostrożny a Davis kontrował efektywnie na korpus i głowę przeciwnika. Runda wolniejsza od pozostałych.

Runda 5. Przewaga Davisa, kontynuowana z rundy 4. Davis doprowadza wiele mocnych ciosów do celu. Garcia wygląda jakby nadal nie doszedł do siebie po nokdaunie z rundy 2.

Runda 6. Trochę lepszy początek Garcii, który doprowadził do celu kilka ciosów z prawej reki. Ale nadal nie było to to co prezentował w rundzie pierwszej i drugiej.

Runda 7. To runda w której Davis doprowadził idealny lewy na wątrobę Garcii. Ten przyklęknął, powstał ale był wyraźnie zraniony i sędzia przerwał walkę.

Pomimo całego śmieciowego gadania przed walką, po walce zawodnicy okazali sobie szacunek.

Fragmenty walki Gervonta Davis vs Ryan Garcia:

1 Trackback / Pingback

  1. Gervonta Davis vs Ryan Garcia: podsumowanie + wyniki wszystkich walk gali Showtime Boxing - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*