Babilon MMA 36: Łasiewicki vs Bratkowicz dodane do karty walk

Babilon MMA 36
Foto: Babilon MMA

Gala Babilon MMA 36 odbędzie się 10 czerwca w Ostrołęce. Powoli zaczyna kształtować się karta walk tego wydarzenia. Szykuje nam się bardzo ciekawe starcie w formule kickboxingu w limicie do 86 kg. Zmierzą się mianowicie Karol Łasiewicki (3-3) oraz Maksymilian Bratkowicz (11-4-0).

Karol Łasiewicki, to 31-letni reprezentant Fight Academy Ostrołęka. W roku 2016 roku zdobył złoty medal Zunifikowanych Mistrzostw Świata Sztuk Walki we włoskim Carrara Fiere. W marcu 2018 roku z kolei pokonał Cezarego Sekleckiego. Następnie do swojego dorobku dorzucił również zwycięstwo w World Amateur K-1 Federation WAK1F pokonując Jacka Gacia, który trenuje w klubie Uniq w Warszawie. Łasiewicki miał okazję walczyć na FEN 29. Tam jego przeciwnikiem był Mateusz Kopeć. Ten pojedynek niestety Łasiewicki przegrał. Później musiał uznawać jeszcze wyższość taki zawodników jak Alan Kalski na HFO 12 oraz Kamil Paczuski na FEN 41. Pojedynkiem na Babilon MMA 36 będzie na pewno chciał wrócić na zwycięzką ścieżkę. Choć zadanie przed nim piekielnie trudne.

Maksymylian Bratkowicz to reprezentant klubu Extreme Fighters Wrocław. Do największych osiągnięć Bratkowicza można zaliczyć mistrzostwo świata WAKO K1 w kategorii do 86 kg z roku 2017 roku oraz pas mistrzowski nieistniejącej już organizacji DSF, w kategorii średniej. Maksymylian Bratkowicz tytuł ten wywalczył na gali DSF 13 we Wrocławiu, wtedy to wygrał ze, znanym obecnie głownie z występów na Gromdzie, Mateuszem Kubiszynem. Bratkowicz występowal tez na pierwszych kilku galach FEN. Ostatnio jednak podpisał kontrakt z największa organizacją kickboxingu – Glory FC. Miał już nawet miejsce debiut w tej organizacji. Na gali Glory 85 Bratkowicz zmierzył się z Bricem Kombou, jednak swój pojedynek przegrał przez KO w rundzie 3.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*