Oktagon 44: Mateusz Strzelczyk na karcie walk w pojedynku z Rafaelem Xavierem.

Strzleczyk
Foto: Oktagon MMA

Po niespodziewanym i efektownym zwycięstwie na gali Oktagon 41, ponownie zobaczmy Mateusza Strzelczyka na gali grupy Oktagon MMA. Będzie to mieć miejsce na gali Oktagon 44, która odbędzie się 17 czerwca w Oberhausen w Niemczech. Walką główna tego wydarzenia będzie starcie w limicie 205 funtów pomiędzy Pavolem Langerem a Alexandrem Poppeckiem. Strzelczyk zmierzy się z Rafaelem Xavierem.

Przypomnijmy, ze Mateusz Strzelczyk na Oktagon 41 pokonał przez efektowne KO stawianego w roli faworyta Joricka Montagnac’a. A dokonał tego już w pierwszej rundzie pojedynku. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Rywal Strzelczyka na Oktagon 44, Rafael Xavier (11-7-0), to Brazylijczyk obecnie mieszkający i trenujący w Berlinie. Od 2020 roku notował dobra serie czterech zwycięstw, która została zatrzymana przez bohatera wali wieczoru Oktagon 44, Pavola Langera. A miało to miejsce na gali Oktagon 39. Xavier będzie chciał wrócić na ścieżkę zwycięstw. A Strzelczyk na pewno będzie chciał na niej pozostać. Szykuje się dobra walka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*