High League 7 – Denis Labryga kolejnym z zawodników który wystąpi w Czerwcu.

źródło: high league @ facebook

Federacja High League poinformowała właśnie iż Denis Labryga wystąpi na czerwcowej gali.

Labryga pokazał się ze znakomitej strony w swoim debiucie na gali High League 6, gdzie pokonał w 1 rundzie Konrada Karwata. Do swoich sukcesów może także dopisać zwycięstwo w turnieju Wotore oraz mistrzostwo polski juniorów w K1, oraz puchar świata w K1.

Pojawia się pytanie z kim zmierzy się Denis? Początkowo federacja budowała atmosferę która zapowiadałaby pojedynek z Denisem Załęckim. Jednak Załęcki jest w trakcie leczenia kontuzji.

Dobrze zapowiadałby się pojedynek z Don Diego, jednak występuje on w Gromdzie 26 maja.

Z innych mocny nazwisk które mogłyby stanowić wyzwanie dla Labrygi jest Paweł Tyburski który w kategorii ciężkiej radzi sobie bardzo dobrze.

Dobrą alternatywą byłaby też walka z Damianem Janikowskim, czyli doświadczonym zawodnikiem KSW i utytułowanym zapaśnikiem, który w federacji High League już występował, jednak tutaj mocno dyskusyjna jest kwestia wagi, Labryga waży w granicach 115 kg, Janikowski 85kg.

Jedno jest pewne, Denis Labryga jest bardzo mocno zdeterminowanym zawodnikiem i jest on uważany za najmocniejszego w chwili obecnej zawodnika federacji freak fightowych w kategorii ciężkiej.

Zapowiada się ciekawy pojedynek niezależnie od przeciwnika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*