Valeriu Mircea związał się z KSW nowym kontraktem na kilka kilka kolejnych walk

Valeriu Mircea
Foto: KSW

Federacja KSW ogłosiła podpisanie kolejnego kontraktu Valeriu Mircea (28-8-1) na kolejnych kilka walk. Ten pochodzący z Mołdawii a obecnie mieszkający we Włoszech zawodnik zasili szeregi kategorii lekkiej KSW. Niebawem możemy zapewne oczekiwać ogłoszenia jego przeciwnika i walki.

Valeriu „Samotny Wilk” Mircea to 29-letni zawodnik, który przygodę z zawodowymi ringami zaczynał w roku 2014 i walczył głównie na włoskich regionalnych galach. W latach 2016-2017 Mircea wystąpił na dwóch galach Bellator z bilansem 1:1. Później walczył dla Eagles Fighting Championship, Brave FC i dla innych mniejszych organizacji by w roku 2022 związać się z KSW.

Debiut w polskiej federacji MMA nie był co prawda udany bo Mircea na wejściu przegrał z Romanem Szymańskim na gali KSW 71 ale później było już lepiej. Dwie kolejne walki to już zwycięstwa nad Gracjanem Szadzińskim oraz Borysem Mankowskim. I zapewne ta dobra passa i dobre występy miały znaczenie i skutkowały podpisaniem nowego kontraktu na więcej walk pod bandera KSW.

Kolejna walka Valeriu Mircei już gali po XTB KSW Colloseum 2. Przeciwnikiem jego będzie Roman Szymański. Dostaniemy więc rewanż miedzy tymi zawodnikami a Mircea na pewno będzie chciał wyrównać bilans.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*