Gromda 13: Wielki Finał / Diego vs Balboa / 26 maja 2023 / Aktualna lista uczestników

Gromda 13
Foto: Gromda

Już w piątek Gromda 13 a na nich długo oczekiwana walka i finał – starcie dwóch niepokonanych, Mateusza Kubiszyna i Bartłomieja Domalika. Starcie Don Diego i Balboy, tych, którzy nie zaznali goryczy porażki na ringach Gromdy. W piątek się to zmieni i poznamy tego najlepszego.

Oprócz starcia na samym szczycie na gali kibicie dostana kilka innych walk, które podgrzeją atmosferę przed wielkim finałem. Poniżej przedstawiamy 12 już ogłoszonych uczestników wielkiego finału. Zaprezentują się:

Pęka ręka, pęka szczęka, każdy bad boy przy nim wymięka. DON DIEGO wraca do gry!

Waleczny strażak, profesor lekcji pokory i prawdziwy ringowy kiler, a nie jakaś popierdółka. Szacunek, opanowanie i robota. Gotowy na historyczne starcie o miano najlepszego bijoka walk na gołe pięści.

Szacunek przed i po walce, ale nie ma sentymentów. Czas pokazać kto jest najlepszy. BALBOA wraca do gry!

Król nokautu walk na gołe pięści, legendarny wściekły byk, największy twardziel w tej grze i międzynarodowy mistrz GROMDA. Bez zbędnego gadania. Czas zrobić robotę i pokazać kto jest numerem jeden.

Najeźdźca z północy. FRENCH VIKING wchodzi do gry!

Niepokonany uliczny wojownik King of the Streets, europejski mistrz walk na gołe pięści oraz furiacki zakapior francuskich alejek. Zmotywowany aby zmierzyć się z najlepszymi polskimi bijokami. Szykuje się więc mocna solówka o sukcesję na europejskiej dzielnicy.

Tu jest Polska. Tu się walczy. WASYL wraca do gry!

Ostry facet z mocnej Gdańskiej dzielnicy. Honorowy, charakterny i solidny. Zmierzający na sam szczyt tej ulicznej szarpaniny. Nie słowa, a czyny. Czas zrobić robotę.

Chuligan z galijskiej dzielnicy. Bichet PARIS wchodzi do gry!

Odpalona bomba, uliczny respekt, szaleństwo w oczach i szelmowski uśmieszek. Nowy gracz na polskich blokach, którego wyprzedza miejska legenda. Bez pazerności i zbędnej bajery. Czas zrobić obowiązkowy sprawdzian i wystawić krwawą ocenę.

Rycerz życia i górnicza rodzina. SIENIAW wchodzi do gry!

Zahartowany górnik pracujący kilometr pod ziemią, który ratuje kolegów podczas pożarów i wybuchów. Medalista Mistrzostw Polski w boksie oraz Mistrz Dolnego Śląska z ponad 40 stoczonymi walkami. Autor najlepszego nokautu ostatnich 15 lat w boksie olimpijskim. Czas sprawdzić się na gromdziarskim osiedlu.

Hyrny góralski harnaś. SŁOMKA wchodzi do gry!Prawie dwumetrowy zakopiański monter dobrej awantury, mistrz polski MMA i bijok podhalańskich szlaków. To będzie konkretna zworka. Gwarancja od MARIO. Czas więc porubać blokowe kości i rozkidać ulicznych ceperów.

Przystojny drań i długodystansowiec. GOAT wraca do gry!

Uwielbiany przez hardkorowych kibiców, zawsze uśmiechnięty, polski Tong Po i One-Punch Mickey w jednym. Rekordzista walk na gołe pięści. Powraca z przyszytym uchem, mocniejszym pierdolnięciem, ale z takim samym wielkim serchuchem do walki i niezwyciężonym charakterem. Jak Terminator ponownie powraca i jak Rambo nadal ma ochotę upuścić trochę krwi.

Mężny górnik i głogowski legionista. SIWOLLO wchodzi do gry!

Solidny fachmistrz osiedlowej bitki z ponad setką nieoficjalnych walk na koncie. Dynamiczny jak ceny mięsa i ostry jak kielecki przecinak. Gotowy i nakręcony na turniej walk na gołe pięści. Czas zagrać w krwawą grę i położyć na dupę resztę graczy.

Człowiek z blizną i bombą w łapie. SCARFACE wraca do gry!

Jeden z najbardziej agresywnych gromdziarskich rzeźników, który jak trafi to zasadza na dupę najtwardszych uliczników. Po niesamowitej awanturze z GORILLĄ… z krótkim spięciem powraca mocniejszy i żądny sportowej wendety. Czas sprawdzić kto jest najdzikszą bestią w tej grze.

Odpalamy wiatraki, coco jambo i do przodu. ŁAZAR wraca do gry!Sławetny krzywy nos, szlachetny łamacz szczęk i kobiecych serc. Uliczny diamencik oraz dzielnicowa legenda Gdańska. Fighterski De Niro ze stylówka Elvisa Presleya. Czas rozpętać kolejną łazarską awanturę.

Uliczny poskramiacz olbrzymów i pyskaczy. CAPO wraca do gry!

Jeden z ojców chrzestnych polskich walk na gołe pięści. Zawsze gotowy do walki i nigdy nie odmawiający wyzwań. Bez mielenia jęzorem o tym co i komu zrobi. Robota, skupienie i pokora. Czas na kolejny sprawdzian z elitą twardych sk*rwieli.

(opracowane na podstawie materiałów prasowych Gromdy)

3 Trackbacks / Pingbacks

  1. Gromda 13 – Świat zawsze potrzebował bohaterów – Oficjalna zapowiedź (Wideo). - Fighter.pl
  2. Gromda 13: Don Diego vs Balboa / Konferencja już dziś, 23 maja 2023, o godzinie 18:00 - Fighter.pl
  3. Gromda 13 – Już dzisiaj Face 2 Face oraz Losowanie par turniejowych, na żywo od 18:00 - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*