Lara vs Wood 2 / info + karta walk + transmisja / 27 maja 2023 / Polak Michał Bulik na rozpisce

Lara vs Wood 2
Foto: Matchroom Boxing

Już dziś w Manchesterze, w Anglii dojdzie do walki rewanżowej pomiędzy Leighem Woodem i Mauricio Larą o pas WBA w kategorii piórkowej. Panowie po raz pierwszy starli się w lutym tego roku. Wtedy to sensacyjnie wygrał Lara. Opisywaliśmy przebieg tej walki TUTAJ. Wood kontrolował wtedy walkę aż do pamiętnej 7 rundy która wszystko odmieniła. Teraz Wood będzie chciał jednak udowodnić sobie i światu, ze był to wypadek przy pracy i ze to on jest lepszym pięściarzem.

Co ciekawe Lara stracił już pas na ważeniu nie uzyskując wymaganego limitu. Zatem w razie wygranej pas pozostanie wakujący. Otrzymać go może jedynie Wood, wygrywając walkę.

Na gali naturalnie odbędzie się więcej walk. W jeden z nich zobaczmy Polaka, Michała Bulika (5-3). Ten stanie na przeciwko Campbella Hattona (11-0-0), syna Legendy – Ricky’ego Hattona. I faworytem potyczki raczej nie będzie. Trzymamy jednak kciuki za Polaka.

Na gali zawalczy także Terri Harper. Miała się ona zmierzyć tydzień temu z Cecilią Braekhus. Walka nie doszła jednak do skutku ze względu na choroba Braekhus. Szybko wiec znaleziono Harper rywalkę i dodano zestawienie do gali Lara vs Wood 2. O pas WBA w kategorii super półśredniej zawalczy ona z Chorwatką Ivaną Habazin.

Kompletna karta walk i szczegóły transmisji, do zobaczenia poniżej.

Transmisja gali Lara vs Wood 2:

Walki karty wstępnej będą pokazywane na żywo na Youtube.
Karta główna i walka wieczoru jak i oczywiście inne wcześniejsze walki, do zobaczenia w DAZN, w ramach standardowego abonamentu.

Karta walk gali Lara vs Wood 2:

  • Mauricio Lara (25-2-1) vs. Leigh Wood (26-3-0) // walka o pas WBA w kategorii piórkowej
  • Jack Catterall (26-1-0) vs. Darragh Foley (22-4-1)
  • Terri Harper (13-1-1) vs. Ivana Habazin (21-4-0)
  • Aqib Fiaz (11-0-0 )vs. Costin Ion (10-3-2)
  • Danny Ball (12-1-1) vs. Jamie Robinson (15-5-2)
  • William Crolla (0-0-0) vs. Joe Hardy (2-9-0)
  • Campbell Hatton (11-0-0) vs. Michal Bulik (5-3-0)
  • Aaron Bowen (0-0-0) vs. Aljaz Venko (5-3-1)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*