Daniel Skibiński vs Madars Fleminas na Cage Warriors 157

Daniel Skibiński
Foto: Cage Warriors

Daniel Skibiński (19-8-0), polski zawodnik mieszanych sztuk walki, trenujący w klubie Ankos MMA Poznań, powróci na gali Cage Warriors 157 w Londynie. Przeciwnikiem Skiby będzie Łotysz, Madras „Latvian Express” Flaminas (11-4-0).

Skibiński zaczyna przygodę z zawodowym MMA w roku 2013 i walczył dla takich oragnizacji jak PLMMA, XCage, Arena Berserkerów, Babilon MMA, UAE Warriors. W roku 2022 związał się także z federacja Cage Warriors by do tej pory stoczył 3 walki na jej galach z bilansem 1-2. Ogólnie końcówka roku 2021 i rok 2022 nie były dla Skiby udane. Przegrał bowiem 3 walki z rzędu, jedna na UAE Warriors 24 i później dwie walki na galach Cage Warriors. Na szczęście na gali Cage Warriors 150 w marcu tego roku nastąpiło przełamania i Skiba wygral swoja walke z Omielem Brownem. I będzie chciał na pewno na ścieżce zwycięstw pozostać.

Przeciwnik Skibińskiego na CW 157, Madars Flaminas, zawodowo walczy od roku 2017. Na początku związany był i występowal na galach Cage Steel gdzie wygrał wszystkie cztery walki. Później, w roku 2019 związał się z Cage Warriors, w ramach której startował ze zmiennym szczęściem, do tej pory kompletując bilans 6-4. Ostatnia walkę stoczył na gali Cage Warriors 152, w trakcie której pokonał Aleksia Mäntykivia.

Obaj zawodnicy wracają po zwycięstwach i bedą chcieli passe podtrzymać. Szykuje się ciekawy pojedynek. Więcej na temat gali Cage Warriors 157 juz wkrótce.

Daniel Skibiński

1 Trackback / Pingback

  1. Cage Warriors 157: Stanton vs Webb 2 / karta walk + transmisja + zapowiedź / Daniel Skibiński na karcie walk / 21 lipca 2023 - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*