Azim wycofuje sie z walki z Fanyanem. Wach vs Clarke przemianowane na walkę wieczoru gali!

Clarke vs Wach
Foto: Boxxer

Dobra wiadomość do polskich fanów. Starcie Clarke vs Wach zostało właśnie walką wieczoru na gali Boxxer planowanej na 16 czerwca 2023. Pierwotnie walką wieczoru na tej gali organizowanej przez Boxxer w York Hall w Londynie miało być starcie Adama Azima (8-0-0) z Ukraińcem Aramem Fanyanem (22-1-0). do walki ostatecznie nie dojdzie bo Azim zmuszony został wycofać się z walki z powodów zdrowotnych. Nabawił się bowiem poważnej infekcji dłoni. W czasie sesji sparingowej kilka tygodni doszło do rozcięcia na lewej dłoni. Niestety proces gojenia nie przebiegał prawidłowo i wdała się infekcja. Powrót Azima na ring nie jest póki co ogłoszony.

W związku z tym walką wieczoru została mianowana inna walka karty, dla nas szczególnie interesująca bo z udziałem Polaka. Mianowicie teraz walka główna będzie starcie olimpijczyka Frazera Clarka (6-0, 5 KO) z Mariuszem Wachem (36-9, 19 KO). Trzymamy kciuki za Wikinga choć znacznym faworytem walki jest naturalnie Brytyjczyk. Wkrótce zaprezentujemy kompletna kartę walk tej gali.

Przypomnijmy, ze na gali wystąpi także brat Tysona Furyego, Roman Fury. Pisaliśmy o tym także TUTAJ. Zawalczy także Caroline Dubois, siostra czołowego zawodnika wagi ciężkiej, Daniela Dubois, który w kolejnej walce zawalczy z Usykiem, najprawdopodobniej na stadionie we Wrocławiu.

Mariusz Wach

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*