Conor McGregor z zarzutami o seksualne napastowanie kobiety w trakcie finałów NBA

Conor McGregor
Foto: Edward Berthelot/GC Images

Znokautowanie maskotki Miami Heat i tego konsekwencje to może być drobnostka przy ostatnim newsie, który wypłyną. Portal TMZ Sports doniósł ze McGregor został właśnie oskarżony o brutalne seksualne napastowanie kobiety w trakcje ostatnich finałów NBA.

Do incydentu miało dojść wkrótce po tym, jak Denver Nuggets pokonali Miami Heat (108-95), dnia 9 czerwca w Kaseya Center w Miami na Florydzie. Conor McGregor był na boisku podczas meczu, a nawet brał udział w pokazie w przerwie meczu, w którym uderzył maskotkę Miami Heat. Całość była częścią akcji promocyjnej jego sprayu regeneracyjnego – TIDL Sport.

„TMZ Sports” umieściło na Twitterze następujące oświadczenie:

Z korespondencji otrzymanej przez „TMZ Sports” wynika, że McGregor jest oskarżany o napaść na kobietę w męskiej toalecie. Wynika z nich także, że ochrona NBA i Miami Heat musiała rozdzielić kobietę od jej od jej znajomego, który chciał ją zmusić do wejścia do męskiej toalety. Po wejściu do toalety McGregor rzekomo wyłonił się z kabiny dla niepełnosprawnych i „wsunął język do ust ofiary i agresywnie ją pocałował”. Kobieta twierdzi również, że McGregor zmusił ją do uprawiania z nim między innymi seksu oralnego. Ochroniarz McGregora miał być w tym czasie w toalecie i według źródła nie zrobił nic, by interweniować.

Przedstawiciele McGregora odrzucają wszelkie zarzuty i twierdzą że Conor McGregor nie da się zastraszyć. Będziemy informować o rozwoju spraw w tym temacie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*