Tony Bellew wyzwał do walki Łukasza Różanskiego!

Bellew vs Różański

Dziś w mediach społecznościowych były mistrz świata w kategorii cruiser, Tony Bellew wyzwał do walki obecnego mistrza świata w kategorii bridger, Łukasza Różańskiego.

„Sądzę, że potrzebujesz walki która wyjdzie poza 4 rundę @RozanskiBoxi. Nudzi mi się i nie widzę niczego co mogłoby sugerować, że nie możesz tego osiągnąć walką przeciwko mnie! Co o tym sądzisz?”

Akurat Tony’ego Bellew nie posądzaliśmy o chęci powracania z emerytury. Wydawał się na właściwym miejscu i wydawał spełniać się w roli komentatora wydarzeń sportowych na Wyspach Brytyjskich. Ciekawe czy to jedynie zaczepka medialna, czy rzeczywista chęć powrotu na ring. Czekamy też na odpowiedź Łukasza.

2 Komentarze

  1. I to by było znakomite rozwiązanie dla Różańskiego. Popularny przeciwnik z mocnego brytyjskiego rynku w dodatku powracający z emerytury, co nie znaczy, że łatwy ogórek do obicia, bo należy pamiętać, iż Bellew dawał równą walkę samemu Usykowi i gdyby nie brak paliwa w baku mogłoby być rożnie. Inna sprawa, że ten pojedynek był prowadzony przez Anglika w tempie ponad jego siły.

  2. Pytanie w jakiej formie bylby Tony po tylu latach przerwy. I czy dalby sie stlamsic Lukaszowi czy tez udaloby mu sie wciagnac Łukasza na głębsze wody. I co by sie wtedy tam wydarzylo. Wedlug Boxreca Różanski w 15 walkach przebokasował 26 rund co daje mniej niz 2 rundy na walkę! Nikt nie wie co by bylo gdyby walka potrawała dłużej. Choć wydaje mi sie że Łukasz ma jednak kondycję na dobry poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*