Edgar Berlanga – Jamie Munguia na horyzoncie.

Foto: Bad Left Hook

Edgar Berlanga (21-0, 16 KO) pokonał w ten weekend na punkty Jasona Quigleya (20-3, 14 KO) kładąc go czterokrotnie na deski i jest gotowy na starcie z Jamie Munguią(42-0,33 KO) . Najbardziej chciałbym teraz walki z Munguią, ciekawych opcji jest kilka, ale to najwłaściwsza z nich – stwierdził Edgar Berlanga.

W Madison Square Garden w październiku jest wolne miejsce, a i każdy byłby skory zobaczyć naszą batalie. Meksyk kontra Portoryko, czy nie brzmi to zachęcająco? obaj zapełniają halę sprzedając nie mało biletów. Jeżeli nie wypali Madison Square Garden to jest Las Vegas czy Los Angeles, Każdy chce tej walki włodarze DAZN również.

Edgar zapełnia halę, bilety sprzedaje doskonale, podobnie Munguia. Dlatego z wielką przyjemnością zrobiłbym to w Madison Square Garden, ale opcjami są także Las Vegas oraz Los Angeles. Wszyscy są zainteresowani – powiedział Eddie Hearn, ale stwierdził też, że dla mocno bijącego Portorykańczyka alternatywami są również Giennadij Gołowkin, John Ryder, czy Billy Joe Saunders. Co by nie mówić starcie dwóch takich siłaczy, co mają czym uderzyć chciałoby się obejrzeć.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*