David Morrell: „Jestem gotowy na walkę z Benavidezem w stu procentach”

Foto:@dantheboxingman

David Morrell Jr. (9-0,8 KO) naciska na Davida Benavideza(27-0,23 KO), aby ten zawalczył z nim jako następnym, chyba że obawia się utraty nieskalanego rekordu.

David Morrell
Foto: PBC

Kubańczyk od zeszłego tygodnia nieustannie atakuje Amerykanina twierdząc, że jest tchórzem. Benavidez nie ma zaplanowanej walki i zapewne źle byłoby to widziane, gdyby odrzucił zaproszenie do tańca Morrella Jr.czekając na batalie z Saulem Alvarezem potencjalnie planowaną dopiero w przyszłym roku.

Morrell Jr. uważa, iż Benavidez się boi ” Chce walki z Benavidezem, ja i mój zespół jesteśmy gotowi na niego w stu procentach Sądze, że listopad to idealny termin. Ja jestem gotowy. Chcesz się bić? Jestem tutaj – powiedział Morrell, wysyłając w ten sposób wiadomość do Benavideza.

„Jestem zdania, że to znakomite zestawienie, jak już wspominałem. Oczywiście, chciałbym zobaczyć Alvareza w ringu z Benavidezem w jesiennej walce, ale jeśli ma walczyć z Charlo, niech będzie, ale najlepszym pocieszeniem byłoby starcie Benavideza z Davidem Morrellem” – powiedział Dan Rafael.

Niewątpliwie taka walka wzbudzałaby niemałe emocje wśród fanów na całym świecie, a dla zwycięzcy nagroda w postaci batalii z „Canelo” byłaby istną  wisienką na torcie.

Źródło: Boxing News 24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*