Andrzej Wawrzyk nokautuje Kamila Bodziocha w pierwszej rundzie na gali Chicago (WIDEO)

Trochę w cieniu większych gal i ważniejszych walk, swoja walkę stoczyło dwóch Polaków na mniejszej gali w Rosemont, w Chicago: Andrzej Wawrzyk (34-2, 20 KO) oraz Kamil Bodzioch (6-3-1, 2 KO). O gali pisaliśmy także u nas wcześniej TUTAJ. Walka odbyła się kategorii ciężkiej i nie potrwała długo. Panowie badali się na środku ringu od samego początku a strona nacierająca się był Bodzioch. Jednak w ostatniej minucie walki to Wawrzyk trafił dobrym ciosem z prawej reki, który zachwiał Bodziochem. Widząc to Wawrzyk poprawił kilkoma kolejnymi prawymi i rywal poleciał na liny. Sędzia zaczął liczenie, Bodzioch podniósł się, jednak arbiter uznał, ze to już czas na zastopowanie potyczki. Tym samym Wawrzyk powrócił na zwycięską ścieżkę po przegranej z Michałem Bołozem.

Poniżej nagranie z całej walki z kanału Lucky Punch.

Źródło: Lucky Punch / Kanał YT