One Fight Night 12 / podsumowanie gali i wyniki walk + fragmenty walk (WIDEO)

Kolejna gala ONE z cyklu Fight Night już także za nami. Na ONE Fight Night 12, która odbyła się tradycyjnie w Bangkoku, odbyło się 9 pojedynków w rożnych formulach poczynając od Muay Thai a na MMA kończąc.

W pierwszej walce gali, w walce kickboxerskiej przez TKO w rundzie trzeciej wygrał Bułgar Bogdan Shumarov. Wszystko zakończyło się po kopnięciu na głowę.

W kolejnej walce, rozgrywanej w formule grapplingu, Tammi Musumeci przez jednogłośną decyzje pokonała rodaczkę, Amandę Alequin.

W kolejnej walce, rozgrywanej w formule MMA, Tybetanczyk, Banma Duoji (15-2) pokonał przez jednogłośną decyzję sędziowska Brazylijczyka, Waltera Goncalvesa (0-1-0).

Kolejna walka, to walka Muay Thai i ekspresowe, bo już w 26 sekundzie rundy pierwszej, zwycięstwo, “The Queen” Phetjeeji. Ta zasypała lawiną ciosów pochodząca z Hiszpanii, Larę Fernandez i sędzia nie miał wyjścia jak zastopować pojedynek.

Kolejna walka nie potrwała wiele dłużej. Pochodzący z Kirgistanu, niepokonany, Akbar Abdullaev (10-0-0) potrzebował zaledwie 41 sekund na wykończenie Ekwadroczyka, Aaron Cañarte (10-1-0). Zaczęło się od obrotowego kopnięcia na korpus, poprawionego mocnym ciosami a zakończyło na macie ringu i ciosach ground and pound.

Yuya Wakamatasu (16-6) także nie wyszedł poza pierwszą rundę. Szybko sprowadził rywala do parteru a tam wyłączył mu jedna rękę i doprowadził do głowy serie łokci, ciosów ręką oraz kolanem. Później zajął pozycje zza pleców skąd dalej obijał głowę rywala. Nie było na nie żadnej odpowiedz wiec sędzia przerwał walkę.

Następnie w kategorii ciężkiej zmierzyli się Irańczyk Amir Aliakbari (13-3) oraz oraz Kanadyjczyk Dustin Joynson (7-2). Aliakbari szybko obalił rywala, tam wyłączył obie jego ręce i zaczął obijać bezbronnego rywala. Ten po zainkasowaniu kilkunastu ciosów poddał się. Kolejna walka, która nie wyszła poza pierwsza rundę. Po walce, jeszcze w ringu Aliakbari wyzwał na pojedynek panującego mistrza Anatolya Malykhina.

W co-main evencie, także w formule MMA, zmierzyli się, Amerykanin, Garry Tonon (8-1) oraz Rosjanin Shamil Gasanov (13-1). W rundzie drugiej Amerykanin założył dźwignie na kolano rywala i ten poddał walkę

W walce wieczoru, rozgrywanej w formule Muay Thai gorą okazał się po raz kolejne, niepokonany od dawna, Superlek Kiatmoo9. W rundzie drugiej po serii ciosów i kopnięć, widząc porozbijanego rywala, sędzia stwierdził ze ten ma już dość i przerwał pojedynek. Kto następny dla Taja?

Wyniki wszystkich walk gali ONE Fight Night 12 podsumowane są także ponizej:

Wyniki walk ONE Fight Night 12:

  • Superlek Kiatmoo9 pokonał Tagira Khalilova przez KO/TKO w rundzie 2, 1:42
  • Garry Tonon pokonał Shamila Gasanova przez poddanie w rundzie 2, 2:26
  • Amir Aliakbari pokonał Dustina Joynsona przez KO/TKO w rundzie 1, 1:48
  • Yuya Wakamatsu pokonał Wei Xie przez KO/TKO w rundzie 1, 2:03
  • Akbar Abdullaev pokonał Aarona Cañarte przez KO/TKO w rundzie 1, 0:41
  • P. Lukjaoporongtom pokonała Larę Fernandez przez KO/TKO w rundzie 1, 0:26
  • Banma Duoji pokonał Waltera Goncalvesa przez jednogłośną decyzję sędziowską
  • Tammi Musumeci pokonała Amandę Alequin przez jednogłośną decyzję sędziowską
  • Bogdan Shumarov pokonał Constantina Rusu przez KO/TKO w rundzie 3, 1:33

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*