Król ulicznych ustawek i dziki chuligan, SAVAGE, wystąpi na gali GROMDA 14: Prawo ulicy / 8 września 2023

GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 WRZEŚNIA 2023. Czas na kolejny krwawy piątek.

Limitowana pula biletów na eBILET.pl >>> KUP TUTAJ

Król ulicznych walk i dziki chuligan. SAVAGE wraca do gry.Prawdziwy fighterski diabeł, który nie wymięka na robocie. Legenda podziemnych ustawek nagrzany na najlepszych polskich bijoków. Czas zaznaczyć swoje miejsce w szeregu i dać ponownie krwawą jatkę.

Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają!

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy. Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA.

Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry!

Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!
KUP PPV na http://GROMDA.tv

Gromda 14

(informacja prasowa Gromda)
Więcej informacji na Gromda.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*