Clout MMA – Zmiana w karcie walk – Konrad Karwat z nowym rywalem.

źródło: clout mma @ facebook

Na dwa dni przed galą Clout MMA doszło do zmiany w karcie walk.

Za Ninja Jarka na którego debiut w MMA czekało wielu fanów wchodzi Michał Waleszczyński, którego mogliśmy oglądać jako tłumacza Jay’a Silvy.

Ninja Jarek wydał oświadczenie w tej sprawie, z którego możemy wyczytać iż „Dnia 2 sierpnia w moim mieszkaniu pojawiła się policja, informując mnie, że jestem poszukiwany do sprawy, która odbyła się lata temu (zaraz po moim opuszczeniu kraju) zaocznie bez mojego udziału. Tym samym nie wiedziałem, że jestem skazany i poszukiwany. Sprawa dotyczyła pobicia, za które muszę odbyć wyrok. Proszę wszystkich swoich kibiców o nie przekreślanie mnie i dyskredytowanie. Potrzebuję natomiast wsparcia i wiary w pozytywne rozpatrzenie tej sprawy. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem i skrzywdziłem.”

Nie wiadomo jak potoczą się sprawy dalej Ninja Jarka, jedno jest pewne wielu kibiców będzie czekało na jego powrót.

Nowy rywal Karwata – Michał Waleszczyński to Aktor, którego mogliśmy oglądać miedzy innymi w serialu Detektywi w Akcji, miał też wiele epizodów aktorskich w Filmach m.in „Proceder”, „Asymetria”, „Borys” czy ostatnio „Krime Story – Love Story”. Natomiast w MMA będzie to jego debiut, jednak poprzeczka w postaci Karwata jest zawieszona bardzo wysoko.

Jak sobie poradzi, przekonamy się już jutro.

Więcej o gali clout poniżej:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*