Deontay Wilder odpali swoją rakietę, ale jak nie trafi Anthony’ego Joshuy…

Deontay Wilder
Foto: Anthony Geathers/Getty Images

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO)ma się spotkać w długo oczekiwanej batalii z Anthony Joshuą (26-3, 23 KO) na początku 2024 r. w Arabii Saudyjskiej. Niby ten pojedynek nie ma żadnego pasa w tle, ale batalia tych dwóch pięściarzy od dawna jest spodziewana.

Wilder vs Ortiz
Foto: John Locher/Associated Press

Według Teddy’ego Atlasa znakomitego analityka szermierki na pięści, a wcześniej równie dobrego szkoleniowca „The Bronze Bomber” nie będzie czekał i już na samym początku spróbuje ustrzelić Brytyjczyka, tym bardziej, iż na tle Joshuy jest raczej kiepskim bokserem, to snajper i w tym tkwi jego siła, niemniej próbując wykorzystać swój atut będzie narażony na kontry i wtedy pojawi się olbrzymia szansa po stronie Anthony’ego, który w takim momencie będzie miał niepowtarzalną okazje, aby przechylić szale na swoją korzyść.

Joshua vs Kliczko
Foto: Polsat Sport

„AJ” to kontr-bokser, a ” The Bronze Bomber”, puncher. Obaj na pewno mają serce do walki, dlatego ten pojedynek jawi się fascynująco i trudno orzec, kto w tej konfrontacji jest faworytem, niemniej postawiłbym w tym wypadku na Wildera-powiedział Atlas.

Teddy Atlas
Foto: MMA Junkie

Źródło: DAZN NEWS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*