FAME MMA 19. Kto wystąpi na nadchodzącym freak show fight?

Fame MMA 19
(materiał sponsorowany)

19. edycja FAME MMA nadchodzi wielkimi krokami. Już 2 września w krakowskiej TAURON Arenie zmierzą są najwięksi polscy internetowi celebryci i sportowcy, zapewniając widzom spektakularny pokaz swoich fighterskich umiejętności. Arkadiusz Tańcula, Kuba Nowaczkiewicz, Przemysław Szyszka czy Alberto Simao – karta walk zapowiada się niezwykle obiecująco. Sprawdź, jak zdobyć wejściówkę na FAME MMA 19.

FAME MMA 19 – karta walk

Zapowiadany main event z całą pewnością wzbudzi masę emocji. W walce wieczoru Amadeusz Ferrari zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą – pretendentem do pasa mistrzowskiego w kat. do 84 kilogramów. Pierwszy z co-main eventów wygląda równie obiecująco – Xayoo, król polskiego Twitcha, zmierzy się z Franiem. Streamerzy stoczą walkę w formule K-1 w małych rękawicach. Na podobnych zasadach odbędzie się drugi z co-main eventów, podczas którego zobaczymy starcie Alberta Simao i Pawła „Księżniczki” Tyburskiego.

W oktagonie zawalczą dodatkowo:

  •       Kuba Nowaczkiewicz vs Robert Karaś (boks, małe rękawice),
  •       Sebastian Fabijański vs Marcin „Filipek” Marcinek (K-1, małe rękawice),
  •       Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki (MMA),
  •       Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga (K-1, małe rękawice),
  •       Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz (MMA),
  •       Dominika Rybak vs Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk (MMA),
  •       Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Mariusz „Hejter” Słoński (K-1, małe rękawice).

Bilety i ograniczenia wiekowe – FAME MMA 19

Planujesz udział w FAME MMA 19? Nie warto zwlekać z zakupem wejściówki – bilety na wrześniowy event wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Chętni mogą zdecydować się na różne warianty biletów wstępu – zarówno VIP-owskie, jak i normalne na płycie lub trybunach.

Należy jednak pamiętać, że podczas wydarzenia obowiązują ograniczenia wiekowe. W imprezie na TAURON Arenie Kraków mogą wziąć udział osoby małoletnie od 12 do 16 roku życia, jednak wyłącznie pod opieką osoby dorosłej i na jej wyłączną odpowiedzialność. Uczestnicy, którzy ukończyli 16 rok życia, wpuszczani będą na arenę samodzielnie pod warunkiem ukazania dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu będzie równoznaczny z odmową wstępu.

Bilety na wyczekiwane freak show fight dostępne są w wygodnej sprzedaży online, m.in. za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Nie zwlekaj z zakupem biletu – zdobądź wejściówkę na FAME MMA 19 na eBilet.pl

FAME MMA to wyjątkowa impreza, które stanowi zderzenie dwóch różnych światów – sportu i show-biznesu, za każdym razem przyciągając na widownię i przed telewizory olbrzymie liczby fanów. Nie masz planów na pierwszy wrześniowy weekend? Kup wejściówkę na 19. edycję FAME MMA i zobacz na żywo starcia największych gwiazd polskiego internetu.

(materiał sponsorowany)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*