Piotr Niedzielski wskakuje na zastępstwo i zawalczy na gali Bellator 299 z niepokonanym rywalem

Piotr Niedzielski na Bellator 299

Zawodnik MMA, Piotr Niedzielski (17-6-0) opublikował w swoich mediach społecznościowych, ze zgodził się na ostatniej prostej przed galą Bellator 299 wskoczyć na zastępstwo i zawalczyć z niepokonanym do tej pory zawodnikiem, Dahestańczykiem, Khasanem Magomedsharipovem (8-0-0). Niedzielski poinformował ze był i tak w treningu i zdecydował się na taki krok. Przy okazji zapowiada swoje zwycięstwo.

Przypomnijmy, ze Polak stoczył do tej pory trzy walki dla organizacji Bellator. Po udanym debiucie w maju 2022, kiedy to na Bellator 280 udało mu się pokonać Pedro Carvalho, przyszły niestety dwie porażki na galach Bellator 291 i Bellator 296 z odpowiednio Richiem Smullenem oraz Yvesem Landu.

Miejmu nadzieje, ze nadchodząca walka Piotra Niedzielskiego z Magomedsharipovem zakończy się jego zwycięstwem i wyrówna sobie bilans w Bellator MMA na 2-2. Trzymamy kciuki.

Przypomnijmy, że na gali Bellator 299: Eblen Edwards, zawalczy także inny Polak, Przemysław Górny (5-3-0), który także zmierzy się z niepokonanym rywalem, Irlandczykiem, Ciaranem Clarkiem (7-0-0).

Obaj Polacy będą dużymi underdogami swoich walk ale typowanie, to jedynie typowania, co pokazała dobitnie na przykład ostatnia wygrana Stricklanda nad Adesanya.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*