Khusein Askhabov – Rosyjskie 997 w Tajlandii.

Khusein Askhabov
Foto: instagram.com/khusein_askhabov / Instagram

Khusein Askhabov (23-1-0) to Rosyjski zawodnik UFC, który jak dotąd jedyną swoją odbytą walkę w najlepszej federacji na świecie przegrał z Amerykaninem Jammallem Emmersem (19-7-0). Okazuje się, że to nie tylko zawodnik mieszanych sportów walki ,ale i domniemany kryminalista.

Khusein Askhabov
Foto: MMA Junkie

Wszystko zaczęło się 3 września br. w Tajlandii, gdy trzech niezidentyfikowanych napastników wkroczyło do posiadłości włoskiego przedsiębiorcy i bez żadnych skrupułów zaatakowali i skrępowali go, następnie poszkodowany był przez wiele godzin torturowany w celu wydobycia z niego wszelkich informacji, aby splądrować jego nieruchomość. Pozbawiono go drogich zegarków, telefonów komórkowych, a także pozyskano od niego informacje dotyczące konta bankowego.

Straty materialne podczas ww. zdarzenia szacowane są na około 12 mln dolarów, nie wspominając o tych mentalnych, które niewątpliwie są nie małą traumą dla poszkodowanego. Bandyci zostali zatrzymani następnego dnia, gdy mieli już lecieć do Dubaju, cóż świeży nabytek UFC okazał się jak widać niezwykle niebezpieczny.

Źródło: MMA Junkie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*