Ewelina Pękalska wystąpi 5 października na gali Polonika Boxing Night w Lublinie

Polonika Boxing Night

Uwaga. Do gry wchodzi zawodowa mistrzyni Europy! Już 5 października na gali Polonika Boxing Night w Lublinie wystąpi Ewelina Pękalska, która w 2021 roku zdobyła tytuł prestiżowej organizacji EBU, stając się tym samym mistrzynią Starego Kontynentu w wadze muszej.

W Lublinie doświadczenie zmierzy się z młodością. 36-letnia Pękalska skrzyżuje rękawice z uznaną i utytułowaną kickbokserką Aleksandrą Mądraszewską. 23-latka święciła triumfy w K-1, ale z powodzeniem startowała także w boksie olimpijskim (medalistka mistrzostw Polski seniorek). Przed Pękalską bardzo trudne zadanie. Jeśli chce znów zawalczyć o tytuł europejski, musi wygrać z Mądraszewską.

Wstęp na galę Polonika Boxing Night 5 października w Lublinie jest wolny. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie https://polonikaboxing.pl/kibic/. Nie może Cię tam zabraknąć!

Sprawiający sensacje i zdeterminowany Eugeniusz Makarczuk oraz pochodzący z rodziny śląskich górników Lukas Dekyś wystąpią w walkach o pasy regionalne federacji WBC. Jeśli wygrają, wejdą do rankingów światowych.

Wydarzenie poprowadzi najlepszy anonser bokserski w Polsce, Adrian Walczyk, którego warsztat na wielkiej gali Usyk vs Dubois we Wrocławiu docenił sam legendarny Michael Buffer.

Przyjdź 5 października do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie – bądź świadkiem wielkich bokserskich emocji.

Partnerem Wydarzenia jest Województwo Lubelskie. „Lubelskie. Smakuj życie!”

🥊 Polonika Boxing Night
🕦 5.10.2023
🏡 Hala im. Zdzisława Niedzieli w Lublinie
Aleje Zygmuntowskie 4
✅ Pojedynki zawodowe o pasy mistrzowskie federacji WBC
✅ Rozstrzygnięcie turnieju „Road to WBC Green Belt Challenge” i wyłonienie najlepszych zawodników w boksie olimpijskim
✅ Partnerem wydarzenia jest prestiżowa organizacja World Boxing Council (WBC)
✅ Gość specjalny: Krzysztof „Diablo” Włodarczyk
✅ Wstęp wolny! Zarejestruj się już teraz: https://polonikaboxing.pl/kibic/

(informacja prasowa Polonika Boxing Night)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*