2:1 dla Polaków na gali Oktagon 47

Oktagon 47

Na gali Oktagon 47 rozgrywanej w Bratysławie na ringu zameldowało się trzech Polaków. Dwóch z nich wracało z gali z tarczą, jeden niestety na tarczy.

W pierwszej walce z udziałem Polaka na Oktagon 47, Łukasz Siwiec przegrał z Amiranem Gogoladze przez jednogłośną decyzje sędziowską. Polakowi odjęto punkt za faul w rundzie 3. W stójce lepszy był Gogoladze, w parterze Siwiec. Walka była niezbyt ładna dla oka i pełna fauli i nie przepisowych zagrań z obu stron.

Drugim z Polaków, którzy weszli do klatki na gali Oktagon 47 był Mateusz Legierski. Jemu poszło znacznie lepiej niż Łukaszowi Siwcowi. W walce w kategorii lekkiej Mateusz Legierski pokonał Karola Ryšavego jednogłośną decyzją sędziowską. Wszyscy sędziowie jednogłośnie punktowali 30-27 dla Polaka. Polak przeważał w każdej rundzie w każdym aspekcie rzemiosła i wygrał zasłużenie. Czy następna walka Polaka to już walka o pas?

Ostatnim Polakiem, który pojawił się w oktagonie na Oktagon 47 był Adaś z Jawora. Adam Pałasz dominował od początku do końca walki nad swoim rywalem i wygrał jednogłośnie na punkty z Sofianem Boukichou. Punktacja 3x 30-27.

Pobierz grafikę aby zobaczyć

1 Trackback / Pingback

  1. Oktagon 47: kompletne wyniki gali - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*