Madness Cage Fighting 9 – Ogłoszono pierwsze nazwiska na galę w Rykach / 25 listopada 2023

MCF 9

Nadchodzi kolejna gala – Madness Cage Fighting 9. MCF 9 odbędzie się 25 listopada w Rykach. Federacja oglosila już pierwszych zawodników, którzy będą mieć okazje zaprezentować swoje umiejętności w oktagonie. Poniżej lista już ogłoszonych zawodników.

BILETY na gale do nabycia w serwisie KupBilecik.pl. Bezpośredni link do biletów na to wydarzenie TUTAJ.

Lista zawodników MCF 9:

Adrian Gunia

Adrian to sześciokrotny Mistrz Polski w K-1 oraz złoty medalista Mistrzostw Europy WAKO, który ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w turnieju Slovak Open w Bratysławie, brązowy medal mistrzostw świata w kick light kadetów w Dublinie oraz pierwsze miejsce w Pucharze Świata w Budapeszcie.

Dominik Buczek

Dominik Buczek, po raz czwarty zamelduje się w sześciokątnej klatce Madness Cage Fighting już 25 listopada w Rykach. Ulubieniec lokalnej publiczności stoczy kolejny widowiskowy bój na zasadach MMA

Łukasz Bartnik

Łukasz Bartnik, powraca do klatki Madness Cage Fighting już 25 listopada w Rykach. Niesiony passą trzech zwycięstw z rzędu poprzez nokaut Lublinianin, stoczy kolejny emocjonujący bój w formule K-1 w małych rękawicach.

Marek Warowny

Marek Warowny, to reprezentant miasta Ryki – stoczy zacięty bój w formule MMA, przy własnej publiczności już 25 listopada w hali sportowej w Rykach.

Mateusz Gola

Mateusz Gola, po raz trzeci przywita klatkę Madness Cage Fighting już 25 listopada w hali sportowej w Rykach. Dobrze znany naszej widowni puncher z Radomia, będzie chciał sięgnąć po kolejne cenne zwycięstwo, tym razem w całkiem nowej dla niego formule.

Mateusz Różak

Mateusz Różak zadebiutuje w MCF już 25 listopada w hali sportowej w Rykach. Mateusz to widowiskowo walczący zawodnik, który po raz pierwszy stoczy pasjonujący bój na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Oskar Siegert

Oskar Siegert, to srebrny medalista igrzysk europejskich, wielokrotny Mistrz Polski, triumfator wielu prestiżowych turniejów w Tajlandii pojawi się w klatce Madness Cage Fighting, by rozpocząć nową historię w polskich sportach walki! Po raz pierwszy na antenie ogólnopolskiej telewizji kibice sportów walki będą mogli zobaczyć zawodową walkę w formule Muay-Thai.

Patryk Marszałek

Patryk Marszałek, zasili szeregi bohaterów przed zbliżającą się wielkimi krokami dziewiątą odsłoną MCF.

Reprezentant Radomia, po bardzo udanym debiucie dla naszej organizacji, stoczy kolejny pojedynek w formule MMA już 25 listopada w hali sportowej w Rykach.

Przemysław Kozioł

Przemysław Kozioł, wejdzie do klatki Madness Cage Fighting. Przedstawiciel miasta Lublin, po wygranej w ekspresowym tempie walce podczas ostatniej edycji MCF, będzie miał szansę po raz kolejny zaprezentować swoje umiejętności już 25 listopada w hali sportowej w Rykach.

(opracowane na podstawie informacji organizacji MCF udostępnionych w mediach społecznościowych)

Pobierz grafikę aby zobaczyć

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*