Z archiwum MMA – Conor McGregor vs Ivan Buchinger Cage Warriors 51 (Wideo).

Źródłó: Cage Warriors

Wielu fanów MMA może nie pamiętać ale jeden z najpopularniejszych zawodników na świecie MMA – Conor McGregor zanim został wielką gwiazdą UFC walczył dla federacji Cage Warriors.

Dla Cage Warriors Irlandczyk walczył 5 razy z czego 4 walki wygrał, jego ostatni pojedynek zanim przeszedł do UFC był na gali Cage Warriors 51 – 31 Grudnia 2012 roku przeciwko Ivanovi Buchingerowi którego znokautował w 1 rundzie po fenomenalnej wymianie.

4 miesiące później McGregor walczył już dla UFC dla którego stoczył kolejne 14 walk (10 wygranych i 4 porażki) i stał się międzynarodową gwiazdą MMA.

Warto obejrzeć jego ostatnią walkę dla federacji Cage Warriors żeby zobaczyć jaką daleką drogę przeszedł zawodnik od tamtego czasu.

źródło: cage warriors @ youtube

1 Komentarz

  1. McGregor to ikona w MMA i tu nikt nie zaprzeczy, w dodatku jego stójka jak na tą odmianę sportów walki jest bardzo dobra, a styl ekscytujący. Wiedząc, że VADA odchodzi i być może przyjdzie ktoś inny, albo i też nie, gdyż niektórzy postulują, aby dać wolną rękę zawodnikom w poprawianiu pewnych swoich walorów coś na modłę Pride, albo czasów Cain’a Velasqueza. Kto pamięta to wie i biorąc to pod uwagę, możemy za niedługo widzieć w oktagonie turbo Irlandczyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*