KBN 31: Cieślak vs McCarthy w Nosalowym Dworze już 4 listopada 2023

KBN 31

Już 4 listopada, w często odwiedzanym przez grupę Knockout Boxing Promotions Nosalowym Dworze odbędzie sie kolejna gala grupy, mianowicie Knockout Boxing Night 31. Jak już wcześniej ogłoszono, walką wieczoru na gali KBN 31 będzie starcie byłego dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata Michała Cieślaka (24-2, 18 KO) oraz Irlandczyka Tommy’ego McCarthy’ego (20-4, 10 KO). Michał jest obecnym posiadaczem pasa EBU a McCarthy jest jego byłym posiadaczem i z pewnością, będzie chciał swoje trofeum odzyskać.

Na gali, poza Cieślakiem zaprezentują się inni zawodnicy, głownie grupy Andrzeja Wasilewskiego. Na ringu pokażą się chociażby były mistrz świata kategorii cruiser, weteran zawodowych ringów, Krzysztof Diablo Włodarczyk (63-4-1, 43 KO), Kamil Szeremeta (24-2-1, 8 KO) oraz Jan Czerklewicz (11-1, 3 KO)

Na gali nie zabraknie elementy artystycznego, ma bowiem pojawić się sam Kamil Bednarek.

Gala będzie transmitowana na platformie TVP Sport. Link do transmisji znajdziecie TUTAJ.

Pobierz grafikę aby zobaczyć

2 Komentarze

  1. Fajna walka, na pierwszy rzut oka, być może łatwa przeprawa dla Cieślaka, ale McCarthy coś potrafi i absolutne lekceważenie go nie wchodzi w rachubę. Michał da radę, bo to prawdziwy bezkompromisowy brutal i liczę, że ostatecznie ubije Irlandczyka torując sobie drogę do kolejnej próby o światowy czempionat.

1 Trackback / Pingback

  1. KBN 31: Cieślak vs McCarthy / Karta walk + transmisja / 4 listopada 2023 - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*