Król nokautu walk na gołe pięści powraca! BALBOA na GROMDA 15 już 1 grudnia

Gromda 15

Król nokautu walk na gołe pięści. BALBOA wraca do gry na gali Gromda 15!

Polski Rocky i wściekły byk gotowy rozwalić każdego kto stanie mu na drodze do ponownego starcia o pas mistrzowski. GROMDA to nie słoneczko i tęcza. To surowe i twarde miejsce. Jaki twardy byś nie był każdy tu może przegrać… ważne natomiast, aby się nie poddawać i jechać z temat jeszcze mocniej.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 GRUDNIA!

Bilety na galę dostępne TUTAJ.

Podziemny krąg, miejsce o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki. Tutaj nikt nie jest romantykiem… ani też nie pyszczy.

Elitarna speluna w świecie gdzie klaun mieni się cesarzem, bycie kukiełką to chluba, a prawie wszędzie można wykrzyczeć sobie walkę. Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Szacunek i zasady… albo zostaniesz szybciutko pogoniony.

Rodzinny gość, pracowity chłop czy życiowy fascynat dobrego wpierdolu. Faceci, którzy lubią dostać po mordzie i wyładować adrenalinę w męski sposób.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 GRUDNIA.
GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

(informacje prasowe Gromdy)
Więcej informacji na Gromda.pl

2 Komentarze

  1. Wraca super, pytanie z kim? Bo na obijanie słabeuszy i lichych przeciętniaków się po prostu nie nadaje, ale biorąc pod uwagę ostatnią kontuzje można się spodziewać tej klasy przeciwnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*