Mateusz Rębecki vs Roosevelt Roberts na UFC 295

Mateusz Rębecki

Dobre wieści zza oceanu. Znaleziono w trybie ekspresowym zastępstwo dla Mateusza Rębeckiego (18-1-0). Pierwotnie na gali UFC 295, która odbędzie się już w nadchodzącą sobotę, 11 listopada, Chińczyk miał zmierzyć się z niepokonanym Tadżykiem, Nurullo Alievem (9-0-0). Ten jednak nabawił się kontuzji nogi i walka została odwołano. Przez chwile nie było pewne czy zobaczymy naszego rodaka w ogóle na tej gali. Na szczęście Mateusz Rębecki pojawi sie w oktagonie i przygotowania nie pójdą na marne. Na przeciwko niego stanie Roosevelt Roberts (12-3-0).

Amerykanin stoczył ostatnia swoja walka w ramach programy The Ultimate Fighter, TUF 31. Miało to miejsce w marcu tego roku a walkę tę przegrał. Swojego pogromce znalazł wówczas w osobie Austina Hubbarda.

Oczywistym i dużym faworytem starcia będzie oczywiście Polak. Dobrze w każdym razie, że będzie mieć okazje się zaprezentować i z dużym prawdopodobieństwem dopisze kolejna jedynkę po stronie zwycięstw. A później liczyć będziemy na mocniejszego rywala na kolejnej gali UFC.

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. UFC 295 – Najlepsze nokauty zawodników którzy wystąpią już w sobotę! (Wideo). - Fighter.pl
  2. UFC 295 – Wyniki ważenia, rywal Polaka przekroczył limit + Face 2 Face (Wideo). - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*