Matyja & Maxliga Boxing Night już 16 grudnia 2023 w Oleśnicy. Poznajcie zawodników.

Maxliga Masters

Kolejna gala Maxligi odbędzie się już 16 grudnia. Kolejne wydarzenie, po nawiązaniu współpracy z Markiem Matyją będzie nosić nazwę Matyja & Maxliga Boxing Night i odbędzie się w Oleśnicy. Pierwotnie gala miała się odbyć tydzień wcześniej ale z uwagi na walkę Mateusza Masternaka o mistrzostwo świata w Wielkiej Brytanii termin został przesunięty.

Organizacja Maxliga powoli odsłania szczegóły związane ze swoim kolejnym wydarzeniem. Poniżej, korzystając z informacji zamieszczanych w mediach społecznościowych Maxligi, prezentujemy sylwetki już ogłoszonych zawodników, którzy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w ringu już za miesiąc na świątecznej gali. Więcej informacji już wkrótce.

Zawodnicy gali Matyja & Maxliga Boxing Night:

Tomasz Kowalczyk, to zawodnik, któy zdobył kilka krążków na Maxlidze, a jego obecność w ringu zawsze zapewnia doskonałe widowisko! Maxligowe medale to nie jedyne zdobycze Tomka – oto ViceMistrz Dolnego Śląska z 2021 roku, zdobywca medali na wielu bokserskich turniejach oraz zwycięzca walka na galach Cancer Fighters.

Artur Maściuch jest w Maxlidze „od dziecka” – w pierwszej edycji zdobył tytuł najlepszego zawodnika zlotu i najlepszej walki, a z każdego swojego maxligowego startu wrócił z naręczem medali i pucharów. Artur, oprócz tego, że sam wchodził między liny, jako TRENER doprowadził również swoich zawodników do pięknych zwycięstw i tytułów specjalnych!

Marcin Chmielewski, to stały obywatel Maxligi, zdobywca tytułu NAJLEPSZEJ WALKI ligi w 3 edycji, zdobywca kilku złotych krążków, waleczny łobuz, którego ciężko przełamać! Jego kolejną amatorską walkę zobaczycie już 9 grudnia na gali MAXLIGA MASTERS! Przeciwnik nie jest poki co znany, ale bedziemy Was na bieżąco informowac.

Artur Aleksiewicz, to znany wrocławski trener i zawodnik. Już niebawem stoczy swój drugi zawodowy pojedynek na gali MATYJA & MAXLIGA MASTERS Boxing Night!To będzie walka, w której spadną bomby i polecą iskry! Takiego widowiska przegapić nie wolno! Ogłoszenie przeciwnika już wkrótce.

Volodymyr Aleksandrenko, to zawodnik, który odrobił wszystkie lekcje w Maxlidze – przeszedł przez eliminacje i połfinały edycji 4, aby w finale sięgnąć po złoto! To twardy, nieustępliwy zawodnik, który z pewnością da dobry bokserski show. Zawodnik, który stanie na przeciwko Aleksandrenko zostanie ogłoszony zapewne wkrótce.

Igor „Goku” Pryga (5-1-0), stoczy na gali Maxliga Master swój siódmy pojedynek i trzeci w tym roku. na ringach Maxligi będzie to z kolei już drugi pojedynek Prygi. Swoj pierwszy boj stoczyl na gali Maxliga Mikheila Gabinashviliego.

Dominik Bejcar, to zawodnik z Opola, który zadebiutował na Maxlidze 4 i od razu sięgnął po złoty krążek!! Za swój piękny start otrzymał szansę na walkę o pas mistrzowski na gali MATYJA & MAXLIGA MASTERS, na której stanie naprzeciw naszej legendy w kategorii do 100 kg! Szykuje się mocna walka w ciężkiej kategorii

Małgorzata Miślińska to, pochodząca z Katowic, zdobywczyni 2 złotych krążków w maxligowym ringu. Tym razem na gali Maxliga Masters zawalczy o mistrzowski pas kobiecy i po raz kolejny udowodni, że BOKS to sport dla wszystkich, a kobiety często potrafią pokazać w ringu jeszcze większy PAZUR niż panowie!

Vasyl Hrebinnyk (rekord zawodowy 1-2-1) po raz piąty w tym roku wejdzie między liny ringu bokserskiego. Emocji na pewno nie zabraknie. Pamiętamy ostatnią walkę Vasyla gdzie dzielnie stawiał czoła Karolowi Welterowi, wchodząc do walki na zastępstwo na ostatnią chwilę.

Mateusz Strugała na gali MATYJA & Maxliga Masters Boxing Night stoczy swój pierwszy zawodowy pojedynek bokserski. Obserwujcie tego zawodnika, bo może sporo namieszać w polskim boksie. Ogłoszenie przeciwnika już wkrótce.

Janek DYNAMIT Bielecki zawalczy w amatorskim starciu podczas gali MATYJA & Maxliga Masters Boxing Night! Walki tego zawodnika, to gwarancja emocji i akcji w ringu. I tak zapewne będzie w trakcie grudniowej gali.

Damian Godlewski zawalczy o mistrzowski pas Maxligi 16 grudnia w Oleśnicy po tym jak wywalczył złoto w finałowej walce Maxligi 4.Walka z jego udziałem, to będzie spektakularny rewanż z pasem mistrzowskim Maxligi w stawce.

Milena Karposka, to kilkukrotna mistrzyni Dolnego Śląska i Opolszczyzny, zdobywczyni vice-mistrzostwa Pucharu Polski i jedna z zawodniczek kadry Dolnego Śląska.

Milena rozpoczęła swoją przygodę ze sportem od baletu i z pewnością przełoży taneczne umiejętności na pełen finezji taniec w ringu bokserskim!

(Opracowane na podstawie informacji z mediów społecznościowych i informacji prasowych Maxligi)
Więcej znajdziecie na Maxliga.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*