MATYJA & MAXLIGA MASTERS – gala boksu zawodowego i amatorskiego / 16 grudnia 2023

Maxliga Masters

MATYJA & MAXLIGA MASTERS – gala boksu amatorskiego i zawodowego to wyjątkowe spotkanie z najlepszymi zawodnikami ogólnopolskiej Amatorskiej Ligi Bokserskiej (MAXLIGI), którzy zawalczą o mistrzowskie pasy!! Oto zawodnicy, którzy niczym superbohaterowie – na co dzień prowadzą spokojne życie rodzinne i zawodowe, aby raz na jakiś czas przemienić się w twardych wojowników w bokserskim ringu, zdobywać mistrzowskie trofea i zmierzyć się nie tylko z rywalem, ale też z własnymi słabościami! Właśnie dla najlepszych z nich jest ten wieczór – w siedmiu amatorskich starciach na zasadach boksu olimpijskiego spotkają się zdobywcy złotych medali i tytułów specjalnych wszystkich dotychczasowych edycji Maxligi.

Organizator wydarzenia (Stowarzyszenie Maxliga) zaprosił do udziału w gali również pięściarzy zawodowych nowo powstałej grupy promotorskiej MXL Maxliga Promotions! W walce wieczoru wystąpi oleśnicki pięściarz Marek Matyja, związany z Maxligą od początku jako ringowy sędzia. Maxliga łączy święto boksu amatorskiego z jubileuszem 20-lecia kariery bokserskiej Matyji, dlatego wieczór będzie nie tylko emocjonującym sportowym widowiskiem, ale też niemal rodzinnym spotkaniem ludzi kochających boks i dzielących wspólną pasję.

Wśród zaproszonych gości są gwiazdy polskiego pięściarstwa: Piotr Wilczewski, Kamil Łaszczyk, Grzegorz Proksa, Przemysław Saleta, Krzysztof DIABLO Włodarczyk, Damian Jonak, Kamil Bednarek i Mateusz Masternak – obecny pretendent do tytułu Mistrza Świata.

Dużą dawkę testosteronu, adrenaliny, potu i krwi osłodzą występy mistrzyni świata w Exotic Dance i legendy polskiego pole-dance Bereniki Nienadowskiej. W trakcie gali planowane są licytacje charytatywne między innymi na cele Fundacji Kilometry Pomocy oraz Fundacji Łowcy Sportowych Talentów.

Fundacja Łowcy Sportowych Talentów założona została przez Piotra Wilczewskiego, Mariusza Wacha i ich pięściarskich przyjaciół – jej celem jest objęcie opieką i wspieranie dzieci i młodzieży z ubogich rodzin na sportowej ścieżce oraz zapewnienie możliwości rozwoju młodych poprzez boks.

Dla kibiców podczas gali dostępnych będzie wiele fenomenalnych atrakcji (niespodzianka!), możliwość zdobycia sportowych fantów, cegiełek i gadżetów, które wspaniale sprawdzą się jako mikołajkowe prezenty dla pasjonatów pięściarstwa. Przewidziany jest również poczęstunek oraz klimatyczna oprawa rodem z czasów Ala Capone i Peaky Blinders! 🙂

Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Oleśnica – Pan Marcin Kasina.

Transmisja live z gali będzie dostępna na portalu Bokser. org, ale nic nie zastąpi udziału w gali na żywo! Kibiców zapraszamy do rezerwacji biletów na portalu Eventim.

MATYJA & MAXLIGA Boxing Night – 16 grudnia, godz. 18:00, Gminna Hala Sportowa, Oleśnica – ul. Wileńska 32.

LET’S GET READY TO RRRUMBLE!!!

1 Trackback / Pingback

  1. Matyja & Maxliga Masters – gala boksu zawodowego i amatorskiego / Karta walk / 16 grudnia 2023 - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*