Damian Knyba vs Michael Polite-Coffie na karcie walk gali Top Rank / 9 grudnia 2023

Damian Knyba

Już za 3 dni do kolejnej walki w swojej karierze przystąpi Damian Knyba (12-0-0). Na gali Top Rank: Ramirez vs Espinoza, już 9 grudnia, Damian zawalczy z Michaelem Polite-Coffie’m (13-4-0), który potrafił już w przeszłości sprawiać niespodzianki. Przykładowo wygrał z szykowanym na wielka gwiazdę Darmanim Rock’iem, którego karierę zakończył zanim się ona na dobre zaczęła. Wspomniany Rock nie pojawił się w ringu od przegranej z Coffiem w roku 2021.Ostatnio jednak Coffie dobrej passy nie notuje. Miejmy nadzieje, że w walce z Damianem żadnej niespodzianki nie będzie i to ręka Polaka ponownie powędruję w gorę. Trzymamy kciuki za Damiana!

Walką wieczoru na gali na której zaprezentuje się Damian będzie starcie o pas WBO w kategorii piórkowej pomiędzy byłym mistrzem olimpijskim Robeisy Ramirezem (13-1-0) a niepokonanym Meksykaninem, Rafaelem Espinozą (20-0-0).

Oprócz Polaka, Damiana Knyby na gali zaprezentują się także inni niepokonani prospekci, jak chociażby ciężki Rochard Torrez Jr (7-0-0), czy Xander Zayas (17-0-0).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*