Adamek vs Khalidov na gali XTB KSW Epic już 24 lutego w Gliwicach. Zapowiedź (WIDEO)

Adamek vs Khalidov

Klamka zapadła. Federacja KSW ogłosiła dziś zakontraktowanie walki pomiędzy dwoma wielkim sportowcami, dwiema legendami sportów walki. Mianowicie już za dwa miesiące, na gali XTB KSW Epic na przeciwko siebie staną Tomasz Adamek oraz Mamed Khalidov. A to wszystko z okazji 20-lecia powstania federacji. Walka odbędzie się tam gdzie miała miejsce ostatnia gala, w Arenie PreZero w Gliwicach.

Tomasz Adamek to jeden z najlepszych polskich pięściarzy wszechczasów. Według wielu pewnie najlepszy. Mamed Khalidov to, z kolei, legenda polskiego MMA. Ich starcie w ringu to wielkie wydarzenie medialne, ale także i sportowe bo obaj mają jeszcze co zaoferować w wymiarze sportowym, choć obaj są już dawno po swoim prime.

Pojedynek odbędzie się na zasadach bokserskich, w dużych rękawicach na dystansie 6 rund, co oczywiście premiuje Tomasza Adamka. Walka w formule innej niż bokserska nie miałaby jednak żadnego sensu bo wtedy Adamek byłby bez większych szans. Innymi słowy, więcej szans ma Khalidov w formule bokserskiej niż miałby Adamek gdyby dozwolone były kopnięcia i techniki parterowe.

Galę będzie można obejrzeć na stronie KSWEPIC.TV oczywiście po wykupieniu dostępu PPV. Bilety są dostępne na platformie eBilet.pl

Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo zapowiadający galę XTB KSW Epic.

1 Komentarz

  1. Magia nazwisk i chyba wyłącznie w taki sposób można to traktować, bo i w takim wieku wyzwaniem sportowym trudno to nazwać. Rzuci się okiem ale bez zbędnej podniety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*